Sadece sevdiğim insanla yaptım dediğine ne kadar inanırsınız?

Bakire olmayan kızın ben sadece sevdiğim insanla yaptım dediğine ne kadar inanırsınız?

0|0
59

En İyi Kız Görüşü

• Kız bir kere söyler inanıp inanmamak sana kalır hiçbir kızı bu konuda sorgulayamazsın bu çok gurur kırıcı olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• kızı tanımakla, o kızın karakterini bilmekle ilgili olan bir durum. nasıl ki bir erkeğin "ben bakirim" demesine ne kadar inanabilirsek bu da aynı durumdur. bir erkeğin bakir olduğunu ispatlaması ne kadar imkansızsa bir kızın da bunu 1 kere yapmış olmasının da ispatı imkansızdır. bu birbirini tanımakla ve birbirine güvenmekle ilgilidir. güvenmiyorsan zaten o kişiyle evlilik yaşayamazsın. isterse bakire olsun.

2|1
    0|0
  • "Seni asla terk etmeyeceğim" sözüne ne kadar inanırsanız, buna da aynı derecede inanırsınız..

1|1
    0|0
  • ben niye bunu söyliyecek pozısyona getırıyım kendımı...

ister yatarım ister yatmam ..

hesabınımı vericem öncesinde naptığımın..

kendisine bakmalı her kişi...

istemezse çeker gider inanmıyorsada...

öyle demişse zaten doğrudur

1|0
    0|0
  • bence böyle söyleyene inanmalısın şahsen ben sadece sevdiğim kişiyle yapıyorum başkasıyla yatmakta bana çok tiksindirici gelior.

0|0
    0|0
    • işte bak sen diyorsun ki sevdiğim kişiyle yapıyor diyelimki ayrıldınız ve sen benim sevgilim oldun soruyorum sana en son sevgilini; diyorsunki en son 2 yıl önce bi sevgilim oldu.işte gel git zaman bir birimize alışıyoruz sonra sevişiyoruz ve ben senin bakire olmadığını anlıyorum ve sana soruyorum daha önce kimle yaptın diyorsunki eski sevdiğim çocukla yaptım.ben düşünürüm 2 yıl önce ayrılmış ve başkasıylada yapmıştır bu ve senle ciddi anlamda düşünmem belli süre sonra bi bahane bulur ayrılırım

• zardan başka bişey düşünemezsinz zaten hiçbiriniz. siz çokmu temizsiniz? allah bilir kaç kişiyle yaptın belkide her önüne gelenle. sizin cinsel hayatınızın temiz olması önemli olsaydı hiçbirinizin yüzüne bakılmazdı iinan bana.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevdiğimi bu sözü söyleyecek duruma getirmem. Ayrıca cinsel deneyimi vardır yoktur, beni bağlamaz. Kimile, ne zaman, nerede yapmıştır beni bağlamaz. Bu söze de inanma ihtiyacı hissetmem. Sadece benimle olmuş olsun, beni karşılaştıramasın düşüncesindekilere gelsin: "En iyisi ol ki hep seni hatırlasın".

0|0
    0|0
  • Eh buna inanmazsan "seni seviyorum" dediğinde ona inanır mısın?

2|0
    0|0
  • Ya abi neyin peşindesin. Eğer seviyosan ve sana kendini sadece senin gibi hissettiriyorsa ve o andan itibaren sana sadeık akalcağına inanıyorsan öncesine değil şimdisine bak derim bence. Önemli olan bakire bir kızla evlenip kalan hayatı kendine zehir etmek mi yoksa daha önce gerçekten sevdiği bir insanla beraber olmuş bir kızla evleniip ömür boyu mutlu olmak mı? Seçim senin bunu kafana takarsan ömür boyu mutsuz olursun.

0|0
    0|0
  • bu olay benim başımada gelmişti sadece sevdiğimle beraber oldum demişti kız bana ama ayrıldıktan sonra öğrendim ki baya bi sevdiği varmış :)

0|0
    0|0
  • bn şahsen inanmam neredeyse imkansız gibi aslında olasılığı düşük desek daha yerinde olur çünkü duvarlar yıkılmış artık çıktığı kişilerlede yapmış olabilir korkacak çekinecek bi şey yok ortada :D

0|0
    0|0
  • kaç kişiyi sevdın dıye sormak lazım :)))

0|1
    0|0
  • aşıksan inanırsın. başkalarıylada yaptığını ona konduramazsın

0|0
    0|0
  • İnanmiyorsan o zman bakire biriyle evlen ama ayni oranda seninde temiz olmam gerektigini unutma

0|0
    0|0
  • inanılır birşey oldugunu sanmıyorum ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;