Cinsellik amaçlı aldatmayı affeder misiniz?

2 - 3 yıllık seviyeli bir şekilde gayet mutlu giden ilişkinizde, erkek arkadaşınızın sizi cinsellık amaçlı aynı kişiyle 2 defa aldattığını öğreniyorsunuz. Hatta bunu ondan değil, başkası tarafından ögreniyorsunuz. Ne yaparsınız?

Sorum kızlara, başına gelmiş ve sevgilisi onu affetmış- ya da affetmemiş baylarda cevaplıyabilir.

• Düşünmedem ayrılırdım, Aldatma aldatmadır, böyle birşeyin affı olmaz.
    A seç
  • Biz o tür şeyler yaşamıyoruz, ihtiyaçtan dolayı aldatmış arada sevgi yok sonuçta affederdim
    B seç
  • Çok tepki verir ancak bi şans daha verirdim. Çünkü çoooook seviyorum.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yalnız arkadaşlar hepimiz dürüst olalım, ve empati yapmaya çalısalım..

0|0
2613

En İyi Erkek Görüşü

• kızdan dayak yenir mi ben yedim.. bildiğiniz ağız burun girdi bana, affetmeyi geçin şimdi mesaj atsam silah bulsa alır gelir vurmaya :)

2|0
    0|0
    • iyi yapmş eger aldattıysan gebertse yeriydi.

• mermi bulamazsa onuda sen alıp gelirsin artık. bu dayanışma mantığı ne abi ya. erkeklerde yok bu ne güzel...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• karşımdakine gerçekten değer veriyorsam kesinlikle affetmem.çünkü herşey 1 sefer ile başlar.devamı da gelir. ama sadece ilişki içinde olduğum birini neden önemseyeyimki zaten alacağımı alıyorum.o an benim için sadece alacağımı almaktır kimle ne yapdığı beni ilgilendirmez. . gerçekden erkek seviyorsa affetmez.(anadolu erkeği ) bu söylediklerim birde yaşantı farklılıkları gösterebilir.mesela avrupadaki insanlar gibi olamaz Türk erkekleri.kızlar açısından da aynı şekilde düşünüyorum.herşey 1 seferle başlar.karşındaki insan sana gerçekten değer veriyorsa yapamaz zaten böyle bişi.gerçektensevmiyor değer vermiyorsa karşısındaki insan o insan için sadece bir mendildir,burnunu siler atarsın zamanı gelince.böyle tiplerden uzak durmak lazım.(kendimce)

1|0
    0|0
  • Asla affetmezdim.

0|0
    0|0
  • evlenmeden bırak her şeyi yapsın hevesini alsın evlenınce yapsa daha mı iyi olacak .. belkide evlenmeyeceksın niye kısıtlıyosun ki güzel günlerini hem onunla o işi yapmıyosunuz hm kısıtlıyorsunuz saçmalık..

0|0
    0|0
  • Ben sahsen her zaman B sikkini benimsemisimdir.Cinsllik aldatmasini buyutenleri de anlayamamisimdir hep.

0|0
    1|0
  • asla, ilişkim o gün biter.

1|0
    0|0
  • Gebertirimmm

2|0
    0|0
  • Bilmiyorum. O an aklıma ilk olarak affetmek gelirse affederim ama ayrılmak gelirse ayrılırım. Zor seçim, emin olamıyorum.

0|0
    0|0
    • Bir erkek olarak bunu söylemek şaşırtıcı, çok seviyor olmalısın sanırım

şıklardan hangisini seçtiniz?

• Bilmediğim için, hiç yaşamadığım için muamma. Nasıl hissederim, ne düşünürüm kestiremiyorum. Hatta o an karar bile veremeyebilirim. Az önce kendi kendime umursamazdım herhalde diyordum. Şimdi ayrılabilirim diyorum. Az sonra tekrar fikir değiştirebilirim.

Ne pis bir soru bu arkadaş. İçinden çıkamadım.

• Hehehe :) peki teşekkür ederiz

• affederdim

1|0
    1|0
  • ne ben onu affediyim ne de o beni..

1|0
    0|0
  • ne affetmeyi ne affedilmeyi beklerim...ondan öte iş yok artık...

1|0
    0|0
  • sevgilim beni asla affetmezdi, ne de ben affedilmeyi umardim

1|0
    0|0
  • ben affetmem sonuçta bayan leke ömür boyu üzerinde kalır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• gözü dişarda demekki.bi insan severken neden aldatsin.gözü doymuyor benim dişimda başka kadinlara ihtiyaç duyuyor demekki.sadik olmayan adamla işim olmaz asla affetmem...

1|0
    0|0
  • Aldatma aldatmadır. Seven insan aldatmaz.

1|1
    0|0
  • asla affetmem direk bitiririm

1|0
    0|0
  • ayrılık sebebidir üzgünüm..:(( ama kesinliği konusunda hiçbir şüphem olmamalı..ispatlanırsa da sessizce çıkar giderim

0|0
    0|0
  • asla diyorum o kadar net.

1|0
    0|0
  • bn affedebilirdim, eğer arada cinsel bi birliktelik yoksa genelevler bugünler için var..

ancak aynı kişiyle 2 sefer yapması durumu işi bozuyor bnce

0|0
    0|0
  • affedilmez zinhar

1|1
    0|0
  • Beni seviyosa uçkuruna da sahip çıkabilmeli.. Ben ewlenmeden olmaz diyorsam o da başkasına giderse kendi kaybeder.. beni hiçe sayarak gitmiştir.. dönüşü de olmasın.. mastürbasyon denen bişey war sonuçta.. ihtiyacını öyle görebilir..

1|0
    0|0
  • Bitti..asla yüzüne bakmam ...

1|1
    0|0
  • eger cinsel yöndende bir beraberligimiz varsa asla affetmezdim ama birde söyle birsey var adama cinsel yönden hicbirsey vermiyorsam 2-3 yil cok uzun bir süre bi erkek icin bence?

yani hem adamla cinsel yönden hicbirsey yasamayip hemde gittin baskasiyla yattin diye trip yapmak veya terketmek de mantik disi gibi..

0|1
    2|0
    • yıllarca kadın eli değmeden yaşamış bi erkek ne oluyor da yapamazsam ölürüm havalarına giriyo ve nasıl oluyor da bir kadın buna hak veriyor anlayamıyorum..

• aynen o erkek degildir kanımca erkek görünümlü bayandoğan görünümlü şahin gibi:D

• Benim değmedi yıllarca kadın eli nolmuş yani

• Olmaz ,aldatmıssa aldatmıstır .

Ne yanı şimdi bu adam ,evlensen dur bırde başkasıyla olayım

dese aldatmadan saymıyacakmısın

1|1
    0|0
  • Pişmansa ciddi anlamda zaten muhakak telafi ederi.Bırak o yapsın birşeyleri.Yıktığı gibi yapsın istiyorsa.Pişmanlık yoksa zaten artık ne ilişki yürür nede ortada bi af sebebi olur

0|0
    0|0
  • A-s-l-a

1|1
    1|0
  • Düşünmedem ayrılırdım, Aldatma aldatmadır, böyle birşeyin affı olmaz.

0|0
    0|0
  • asla affetmem böle bişeyin affı olmaz ya . 2-3 yıllık sewiyeli bir ilişkiden bahsedioruz üstelik

1|0
    0|0
  • ihtiyacı olduğu için yapmıştır.. bunu gelip bana anlatmasın zaten.

0|0
    1|0
  • cinsellik olsada olmasada aldatılmayı affetmem ..

1|0
    0|0
  • asla affetmem asla

0|1
    0|0
  • affetmem...asla ve asla...

1|0
    1|0
  • asla affetmem.aldatmanın cinselliği sevmesi sevmemesi olmaz.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...