Genital sığil geçirdiniz mi? Bu virüs vücuttan zor atılıyomuş neler yapmalı vücuttan atmak için?

Bakarmisiniz cevaplariniz önemli?

Genital sigil gecirdinizmi? Bu virus vucuttan zor atiliyomus neler yapmali vücuttan atmak için? Aldara krem var birde ise yariyomu kullandinizmi?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• jinekologa gitmen gerekiyor acilen

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • 3 Doktra gttm mal hepside. En son gttgm yakalm dedi acisina dayanamadm masadan kalktim hemen. Genel anestezi almam lazm. Ayrica doktorlarn bazisi hic gecmicek diyo bazisi gecer diyo bunlar ayni bölümü okumuyomu ya. Hayr özel hastane bile mal gbi davrnyo

• Mal doktor dolu.. kendi doktorm izinde oldgu icin bir suru salak doktrla ugrastm haftaya kendi dktrma gidicem... agri sanci hc bsy yok 2 3 tane olmasna ragmen görüntü rahatsz ediyo birde ilerlerse rahim agzi kanseri bukdar.

• ihmale gelmez

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Gecirmeidk bilmiyorum olabilir

0|0
    0|0
  • guliteman alman gerek

0|0
    0|0
    • Krem mi o ne? Geciriyomu

• Receteyle satıliyomu peki ne kadar?

• reçeteli markası aldora mı öyle bir şey

• en sağlıklı bilgiyi doktorundan alabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok geçmiş olsun. bu siğille ben de bir ay önce tanıştım. internetteki bütün yorumları okudum ve çok moralim bozuldu. Doktora gitmeden geçer diye bekledim ama 1 ayın sonunda yayılmasınlar bari diye doktora gittim. Verrutol diye siğil ilacı verdi. Akabinde propolis takviyesine başladım. bir haftanın sonunda siğillerin gittiğini gördüm.

Siğilin gitmesi virüsün vucuttan gitmesi anlamına gelmiyormuş. 6 ayla 2 sene arasında vücudumuzun bağışıklık sistemi tarafından atılabiliyormuş. ancak kesin değil, vücudumuzda sinsice uykuya geçip ileride uyanabilirmiş. Birde ahcc diye bir ilaçtan bahsediliyor, henüz ona başlamadım. Ama sağlık herşeyden önemli.

İlk başlarda çok bozulan moralim; kişisel gelişimle yakından ilgilendiğim için çabuk toparlandı. Bu virüs bizim vücudumuza geldiyse bize bir şey öğretmek için geldi. Hücreye yerleşmek için uzun ikna konuşmaları yapıyormuş. Virüs cinsel yolla bulaşıyor, hiç keşke yapmasaydım düşüncesine girmedim, çünkü şu anda virüsü bana bulaştıran kişiyi dövsem bile bendeki durum değişmeyecek. O nedenle enerjimi virüsü kabullenmeye ve bana verdiği dersi almaya yoğunlaştırdım. ve vücudumdan gitmesi için arınma çalışmaları yaptım.

En güzel arınma dua olduğu için, hastalığın yaratıcısı da bizi yaratan olduğu ve şifanın da aynı yaratıcıdan geldiğine inandığım için dua ettim. Kuran'da hastalıklar için çok güzel dualar var. benim en çok sevdiklerim,
    Eyüp'ün duası. "Eyüp’ü da hatırla. Hani o Rabbine,‘Şüphesiz ki ben derde uğradım, sen merhametlilerin en merhametlisisin’ diye yalvarmıştı.” (Enbiya, 21/83)" diğeri "Onlar; başlarına bir musibet gelince, “Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz” derler." (Bakara 156) Diğer "Hastalandığım zaman bana şifa veren O'dur. Şuara 80)" Rabbim! Şüphesiz ben nefsime zulmettim. Beni affet" (Kasas 16) "Senden başka ilah yoktur. Seni tenzih ederim. Ben zalimlerden oldum'" (Enbiya 87) "Ey Rabbim! Ben yenilgiye uğradım, yardım et" (Kamer 10) Allah hepimize şifalar versin

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...