Transseksüel falcı bana neden telefon numarasını vermiş olabilir?

Selam arkadaşlar geçen yaz kadıköy kadınlar kahvesinde bir falcı falıma bakmıştı fakat kendisi transseksüeldi çok hoştu sohbeti baya eğlenceli biriydi fal bittikten sonra bana telefon numarasını verdi ama hiç aramadım acaba neden eş cinsel olan biri bir bayana telefon numarasını verirki?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• kadın dayanışması..:)) bende sizdenim arkadaş olalım dedi herhalde.. toplumca dışladığımızı düşünürsen...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• transeksüel lezbiyen. bir kaç filmde denk gelmiştim.

0|0
    0|0
  • bas gaza aşkm bas gaza

0|0
    0|0
  • fala inanan leylaaa arkadaşların varsa getir demek istemiştir başka ne niyeti olabilirki:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Illa ki cinsel bir neden aramaya gerek yok bence , belki hoş sohbetin içindir belki samimi bulmuştur . Cinsel neden de olabilir ama illa cinsel neden diye düşünme .

0|0
    0|0
  • Fal için randevu al bir daha diye vermiştir

0|0
    0|0
  • Arkadaş olmak istiyordur belki

0|0
    0|0
  • oncelikle sunu bil, transseksüeller tamamıyle dogduklarından itibaren erkek olsalar bile kadın gibi hissederler ve cinsiyet değiştirip hayatlarına devam ederler, eşcinseller ise cinsiyetlerinden memnundurlar biyolojik cinsiyeti erkektir, kendini erkek hisseder ama erkeklere ilgi duyar, transseksüellikle eşcinsellik tamamiyle farklı seylerdir ne olur bu ayrımı yapın artık ya ... cahil olmayın

0|0
    1|2
    • Bu tür şeylere kafamı yorup araştırmıyorum senin kadar bu derece sinirlendiğine göre sanırım sende transseksüelsin

• ekşına bak:) sakin olun yawww, soran için diyorum özrü kabahatinden büyük...

• özür dilemeyi bilmeyecek kadar kaba biri ben daha fazla cevap yazmıyorum iyi geceler herkese

Yükleniyor... ;