Oral seksin yaralari ve zararlari?

Oral seks zararlarımidir?

Oral seksin insanlık kadar eski bir tarihi vardır. Eski duvar kabartmalarında ve resimlerde olmak üzere bir çok tarihi eserde bu teknik resmedilmiştir. Ağız içi sinir uçları bakımından oldukça zengindir.

Oral Seks – Ağız Yoluyla Cinsel İlişki
Oral seksin insanlık kadar eski bir tarihi vardır. Eski duvar kabartmalarında ve resimlerde olmak üzere bir çok tarihi eserde bu teknik resmedilmiştir.
Ağız içi sinir uçları bakımından oldukça zengindir. Ağızla başlayıp ağızla boşaltılırsa oral seks, gerek yapana gerekse yapılana büyük haz verir. Bu nedenle çiftlerin vazgeçemediği bir tutkudur.

Oral seks nedir?
Oral seks bir sanattır. Cinsel organların ağız yoluyla uyarılması ve yalanması şeklinde yapılan son derece doğal, bilimsel olarak tarif edilmiş ve kabul görmüş bir seks tekniğidir.

Oral seksin faydaları
*Gebeliğe neden olmaz.
*Bakireliğe zarar vermez.
*Cinsel haz verir.

Oral seksin sakıncaları
*Hem cinsel organlar hem de ağız mikrop almak için uygun bölgeler olduğu için cinsel organların özel salgılarında cinsel yolla bulaşan hastalıkların mikropları hastalık yapabilir. Özellikle ağızdaki yaralar, iltihaplı diş etleri ve dişler mikropların kana ulaşması için daha uygun ortamlar yaratabilir.
*Oral seks yapılan kadınlar ve erkekler cinsel birleşme sırasında daha geç ve güç orgazm olurlar.

Oral seks hakkında bilinmeyenler
*Gerekli temizliğe dikkat ettikten sonra oral seks iğrenç olarak yorumlanmamalıdır.
*Çiftler düzenli oral seks yaparak birbirlerine daha fazla zevk veren pozisyonları bulup geliştirebilirler.

*Kadının erkek cinsel organlarını ağzıyla uyarması, yalaması veya öpmesi anlamına gelen “fellatio” kelimesi emmek fiilinden türemiştir.
*Erkeğin kadın cinsel organını ağzıyla uyarması veya yalaması anlamına gelen “cunnilingus” kelimesi de vajen dudaklarını yalamak fiilinden türemiştir.
*Kadının erkeğe oral seks yapması “saksafon çalmak” olarak argoda isimlendirilir.

Güncellemeler:
Bunlari okudunuzmu hic Oku

0|1
03

En İyi Erkek Görüşü

• bunu yapmak güzel oluyor
    kadınımı yalamak harika özellikle bunu dene yapıyorum ve zevkten deli etmediğim hiç olmadı
    ben en çok yere yatarım wc ye oturur gibi ağzıma oturturum böylece 2 delikte hem açılıyor hem iyice dışa çıkıyor
    kadınımı o kadar çok zevklendiriyorumki zevkten deliklere girmesi için hafif zıplamalar yapıyor
    zevklenen mcıksuyu ağzıma akıyor
    dilimi arka deliğede sokuyorum özellikle dilim arka delikte mcık buşalmasını deliğin kasılmasından açılıp kapanmasından rahatça anlıyorum :)
    iddialı olduğum belli oldu sanırım :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• ya yemısım oral seks günah olum hünah insan sevdinin azına sokarmı la :D

1|0
    0|0
    • Valla sokmaz gardasim ya op kokla isir yeter;)))

• mikrop kaparsın

1|0
    0|0
    • Iste onu yaziyorum ya temizlik onemli

Yükleniyor... ;