Kanser olduğumu düşünüyorum. Sabah doktora gidiyorum, çok stresliyim? sizce de olabilir mi?

Testisimde küçük bir cisim var. bir kaç gündür ağrılarım var ve araştırmalarıma göre testis kanseri belirtileri var. çok sinirlerim bozuldu. yürüyüşüm bile biraz değişti. iki gündür kanser hastalarının hayatlarını ve yaşadıkları zorlukları okuyorum. kafayı yiyorum sanırım. bu arada bu seneye kadar doğru düzgün grip olan bir insan bile değildim.

Güncellemeler:
Kist çıktı. Ölmeyeceğim ;) yardımlarınız için teşekkürler.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük olasılıkla sizde Kanser rahatsızlığı söz konusu değil.
    Yumurtalık üzerindeki o kitle, yine büyük olasılıkla Varikosel.
    Size Varikosel tanısı konma olasılığı yüksek.
    Evet Kanserle yaşam zordur, uzun bir süredir kanserle savaşan bir birey olarak şunu söyleyebilirim, her ne olursa olsun, hayatınızda sizi seven İnsanlarla varsa, her şey çok daha kolay oluyor.

0|1
    0|0
    • şu anda baya uzun bir makale okudum bununla ilgili. evet bu da olabilir. hatta şu anda keyfim kansere oranla daha çok yerine geldi ama kısırlık vs kelimelerini görünce yine bozuldum. sol tarafta genelde görülüyormuş ama bende sağ tarafta. ve damar şişliğinin üstünde. aslında bu araştırmalar pek işe yaramıyor öncelikle doktor kontrolünde bakılması lazım. sabah ürologa gideceğim. sanırım en doğrusunu o söyler. sizin de kanserle ilgili sıkıntınız umuyorum kalmamıştır... evet, insanların yazdıklarını okuyunca ne kadar zor olduğunu gördüm.

• Allah sizden razı olsun, ben teşekkür ederim, tekrardan çok geçmiş olsun.
      Buda bir ders olsun artık, böyle durumlarda İnternetten sağlıklı bilgiler alınmıyor.

• Aynen, katılıyorum. Size de hastaliginizda acil şifalar diliyorum. Umuyorum artık atlatırsınız. Yardımcı olabileceğim birşey olursa söylemekten cekinmeyin. Tekrar teşekkürler...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kendi kendine teshisi koyma bence doktora gorun cunku bende kanser belirtilerini okuduktan sonar kanser oldumu dusunmeye basladim ama degilim cok sukur

0|1
    0|0
    • sabahında gideceğim. randevum var. bakalım sonuç neleri doğuracak bize.

Erkekler Ne Diyor 2

• Abse, kist, veya Normal yapı olabilir, kanser tanısı koymak kolay değildir, doktorlar bile dokunarak hissetmez, korkma öyle

0|1
    0|0
  • prostatsa problem olmaz sıkma canını. Grip gibi oda artık :)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;