Benim çift başlı bir penisim var?1 ay sonrada düğünüm var sizce evleneceğim kız bu duruma bir şey der mi?

Evet tek gövdeye bağlı her biri 17 şer santim 2 penisim var evleniceğim kişi bunu sorun ederim şuana kadar ona böyle biseyden bahsetmedim.

Güncellemeler:
Saka yapmiyorum resim mi koyuyum onu mu istiosunuz biraz ciddi olun.

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Troll amaçlı sormadınsa ;

evet böyle bir durum olabilir, biri asli biri de güdük olarak ama ikisi de işlevli çalışabilir, tek testisten kaynak alırlar. Biri idrar için kullanılabilir.

Karşı cins için bu durum ciddi sorundur, ilginç bulup görmek isteyen çok olabilir ama ilişkiye kesinlikle hayır diyeceklerdir, zira yıllarca tek penise adapte olmuş bir beyni bu durum gerdekte ciddi şoka sokabilir.
    Bir bevliye üroloji uzmanına , bu durumun fotolarını 4 yönden çekerek götürüp nasıl bir çözüm olabileceğini tartışabilirsin. İhtimalen güdük olan ve aksesuar penis deneni almayı teklif edeceklerdir. Ya da bu şekilde devam edeceksindir. Ancak karşı cinsin bunu bilmeye , önündeki 70 yılı için hakkı var. Ola ki buna sevinen de çıkabilir. Sevinmeyen için ciddi boşanma sebebidir.

1|0
    0|0
    • Ciddiye aldıgın için eic seçtim.

• Eic için teşekkür ederim. Onlar da buna olasılık vermediklerinden yani şok geçirdiklerinden böyle davranmış olabilirler , sen buna aldırmamalısın. Oysa haberleri olmasa da , her insanın bir aksesuar organı olabiliyor. En sık rastlanan biri güdük olan çift dalak , 4 böbrek , ikiz burun ostaki kanalı , çok ender olarak cinsiyet ayrımsız 3 ya da 4 memeucu olabiliyor.
      Bir erkek için ikisi normal biri de güdük 3 ya da 4 meme görmek nasıl bir şok ise , hayatına girecek olan bayanın da sendeki yaradılışı gördüğünde geçireceği şok aynıdır. Bunu saklamanın anlamı yok, önce ne yapılabilir acilen araştır , yapacak bir şey yoksa kendisine evlilikten önce söyle. İki sonuçtan biri olacak, ya iyiii diyecektir ya olmaz diyecektir. Şok geçirtirsen, boşanma artı ağır tazminat davası açabilir.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle bişey olabiliyor mu mümkün muu

1|0
    0|0
  • Bence söyle korkar kadın

1|1
    0|0
  • :D salak

1|0
    0|1
    • Noldu allahın takdiri ben ne yapabilirim ki.

• Tabi canım bari birini ihtiyacı olan arkadaslarin vardir onlardan birine ver :D

• şaka mı buuuuuuuuuuuuuu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevinçten gözlerin kaydı çift görüyorsun dersin.

3|1
    0|0
  • arkalı önlü girersin işte.

0|0
    0|0
  • kanka git ya gece gece eğlenme bizle:))

1|0
    0|0
  • Ayrım yapma aralarında kıskanır biri kalkmazsa diğeri de kalkmaz :)

0|0
    0|0
  • İkiside kalktımı taramalı tüfek gibi olur :D
    Ayrım yapıyormusun hangisi sağ kolun :p

1|0
    0|0
  • koy l*n koy resim koy alıştık zaten y. rk görmeye ak

0|0
    0|0
  • Sürpiiiz dersin.

1|0
    0|0