Kızlık zarı dikimleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce kendilerini mi yoksa evlenecekleri erkeği mi kandırıyorlar?

bence kendilerini kandırıyor evlenip aptal yerine koydukları erkek
ahirette gerçeği öğrenecek ve hesabını soracaktır Allah'ın adaleti de elbet tecelli edecektir. Allah sadece kul hakkını affetmez bu da çok büyük bir kul hakkıdır

• kendilerini kandırıyorlar
    A seç
  • evlenecekleri erkeği kandırıyorlar
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• çok buyuk serefsızlık oldugunu dusunuyorum, yapmıssan bır hata dur arkasında senı o halınlede kabul edecek bırı cıkacaktır..

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle sorularla sen kendi kendini kandırıyorsun sanırım. deteylere girmeyede gerek yok.

2|0
    0|1
  • Onlar anca kendilerini kandırırlar katılıyorum soylediklerine...

2|1
    0|0
  • Oncelikle bakire bir bayan oldugumu belirtmek isterim gelecekte kocama biraktim o isi ama ben dogru bulmuyorum kocam dedigim hayat arkadasima bastan yalan aoylersem iliskim yalanlar uzerine kurulmus olur bu nedenle be biriyle yiyisirim nede zarimi diktiririm

1|0
    0|0
  • Erkeği kandırmak amacı
    Kendini kandırsa nolcak sanki onda utanma olmazki neden kendini kandırmak istesin

2|1
    0|0
    • amacını sormuyorum gerçekte kimi kandırdığını sormuyorum. amacı tabii ki erkeği kandırmak ama yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış ahirette elbette mumları sönecek

• kimi kandırdığını soruyorum*

Erkekler Ne Diyor 1

• Hem kendilerini bu yalan inandiriyorlar hemde karşilarindaki insanı bildiğin salak yerine koyup kandiriliyorlar

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;