Eski sevgilimin amacı neymiş? Geri döner mi bakar mısınız?

Eski erkek arkadasimla ayrilmadan once o gun baya yakinlastik baya ateslo bir opusme oldu göğüslerimi ellemek istedi izin vermedim sonra ayrildik aytilmadan once son kez optum o da optu ama soguk gibiydi 5 dakika sonra ayrilmak istedigini soyledi bende tamam dedim. Sizcr geri doner mi şimdi sadece amaci cinsellik miymis benden ayrildi. Donerse neden doner sizce

Güncellemeler:
Mesajla ayrildi

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Mesajla ayrılan adam adam mıdır? Geri dönerse sen bas tekmeyi.. Amacı belli, kendini kullandırtma..

0|0
    0|0
    • Tamam aynen oyle yapicam. Gözünün icine bakiyordum o kadar cok seviyordum bende birgun ona olan askimi beni ozler diye düşündüm ama anladim donemz bile

• Dönse bile, kim bilir hangi kızı ikna edemedi yine diye düşün.. Seven 'adam' bunların hiçbirini yapmaz. Doğru insan karşına çıktığında anlayacaksın ;))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle şunu söylemek gerekirse sevgilinin amacı cinsellik sen uzak durunca bu kızdan bana hayır yok diyerek ayrılmış ha ilerde başkasındada bulamayıpda pişman olup sana dönermi onu bilmem ama ben senin yerinde olsam benimle sadece cinsellik için çıkan adamla bir daha beraber olmam kovarım

0|0
    0|0
    • Col sevdiğimi biliyordu ve daha fazlasinin olmayacagini tahmin etmesi lazimdi. Gözünün icine bakiyordum o kadar seviyordum

• Anladim oyle hergun aglayacagima 2 ay aglar susarim o zaman ben o kadarini yapamaz bana diye düşünüyordum ama anlasilan o benim ona saf asik hallerimi kullaniyormus bendr ona olan askimi beni ozler ni diye düşünüyordum

• evet aynen öyle o senin saf duygularını kullanarak sana sahip olmak istemiş artık bundan sonrası senin kararın ya ona döneceksin ya da o hatasının bedelini ödeyecek

• istiyon mu?

0|0
    0|0
  • o dönse sen birleşirmisin?

0|0
    0|0
    • Yani opusme disinda hicbir sey olmayacaksa ellemede olmayacaksa tabi

• Aynen gozun kapali guvenebilirsin. Su kadar soyliyim normalde ay kivanc tatlitug ne kadar yakisikli falan deriz ya o bilr cirkin gelir o derece

• işte bu !

• diyelim ki barıştınız 3. buluşmada o eller başka yerlere gider

0|0
    0|0
    • Yani yine cinsellik için doner sevdigi için degil yani

• O benden ayrildi zaten bir yanlis anlasilma oldu sanirim

• tamam ozaman peşini bırakın

• Dönmez bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;