Benim ciddi anlamda ereksiyon sıkıntım var hergün her dakka ereksiyon olmuş haldeyim yardım lütfen?

Öncelikle kız erkek kim ne biliyorsa yazsın durum ciddi şakası yok arkadaslar. Ben hergün ereksiyon olmuş haldeyim sürekli bu durumu engellemek için mansturbasyon yapıyorum günde 2 oldugu oluyor. her an organım dik konumda. cinsel birliktelik önerisi dışında yardımcı olmak istyen var mı bildiği bişey olan?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Dolaşım bozukluğu ve toplardamar daralması olduğunda , insanlar kendini azmış sanıyor ama gerçek şu ki eğer tedavi görmezse yakın zamanda o daralma yırtılma ve kan çökelmelerine sebep olarak hayatta tek dikili ağaca veda ettirebilir.

Bu olmasa dahi her gün bir de günde 2 3 4 5 kere mast yapanların da iki sorunu gelişir , birincisi sinirler laçka olur ve erken boşalma yıllarına merhaba der , ikincisi yine aynı şekilde damar çatlatır ve iş kökten biter.

İnsan kendine bunu niye yapar? Kendine damızlık erkek olduğunu kanıtlamak ve böyle tanınmak için ama diğer bir gerçek de erkekler tükenen varlık olduğundan gerçekte asla damızlık olamaz, ne varsa zaten %95 ilk mermide yakar. Sonraki mermilerde %5 malzeme ama daha çok su tüketimi ve zorlarsa da kan tüketimi olur.

Bir ürolog ile görüşüp doppler testi yaptırman gerekebilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Eger ki ciddi ciddi yaziyorsan, o zaman bir ürologa gitmende fayda var kardes. Benzer vakalarla ilgili birkac makale okumustum. Seni teyakkuz haline gecirmek istemem ama prostatinda bir sorun olabilme ihtimali dahi var. Yani bu isin sakaya gelir tarafi yok.

0|0
    1|0
  • at gitsin sana zararlı o organ

0|0
    0|0
  • o ilaçları bırak artık abicim

0|0
    0|0
  • Bırak kardeş öyle dursun hiç kalkmamasından iyidir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;