Kızlık zarı sonradan kanar mı?

Yıllar önce parmağımı içime sokmuştum merakımdan. Kanama olmamıştı. Sonra erkek arkadaşımla ilişki yaşadık yine kanama olmadı. 3 senedir de beraberiz. Geçen hafta ilişki yaşarken kanamam oldu neden oldu bilmiyorum ama adet kanaması olmadığını biliyorum. Kızlık zarı anca yırtılmış olabilir mi? Ya da başka bişey midir doktora gitmeli miyim

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir. 3 çeşit kızlık zarı var. Sendeki Annular Hymen denilen yapıda esnek olabilir. (Aşağıdaki linkte görebilirsin.)

www.google.com/search

0|0
    0|0
    • Evet bunun gibi her ilişkide acı ağrı oluyordu herkeste oluyor sanıyordum ben de. Umarım bundan sonra olmaz o zaman

• Ya çok kısa bir süre içerisinde tekrar ilişkiye girersen acıyabilir ancak zamanla sana attığım linkte en sağdaki gibi olur vajinan.

• Teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kizlik zarin derinde olabilir ve bir santim den fazla sokma diysan sıkıntı olmaz ve bir daha deneme merak giderdin nasıldı

0|0
    0|0
    • Ilişkiye girdiysen kanama yoksa ya ilk parmaklar girdiğinde yırtılma oldu ya da çok esnek ve derinde zarin

• jinekoloğa diktirebilirsin merak et yırtılsada çözüm var. onun önemli olup olmaması sana kalmış...

0|0
    0|0
    • Diktirme derdim yok kanama neden olmuştur diye tereddüt ettim

• inanmadım :D

0|0
    0|0
  • benle niye ilişkiye giren yok ya :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu anlamayacak ne var, zarın büsbütün yırtılmış işte. ''Her zaman kan gelecektir'' diye bir kural yoktur. Ortada dert edeceğin bir sorun var gibi de görünmüyor. Yine de için rahat etsin istiyorsan, bir Jinekoloğa görün bakalım. En doğru bilgiyi sana o verecektir, buradakilerin yarım-akıl düşünceleri ile hareket etmemelisin.

0|1
    0|0
  • olabilir devam etmiyosa ağrı falan yoksa ondandır bazılarının zor bozulurmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;