Cinsellikte daha önce asla yapmam diyip de sonradan yaptığınız şeyler oldu mu? Neler oldu?

Cinsellikte daha önce asla yapmam diyipte sonradan yaptığınız/yapılan şeyler oldu mu? Neler oldu?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• eşcinsel ilişkim oldu. oral seks yaptım yakın arkadaşıma.. sperm de yuttum tadını da beğendim işin ilginci.. bence tabuydu önceden ama sarhoş olduktan sonra herşey değişebiliyor

0|1
    0|0
    • pişmanlık oldu mu

• hayır olmadı sonuçta ne kadar çakır keyif te olsam merak etmesem olmazdı sonrasında 2 3 kez daha oldu çünkü isteyerek ilk iki ilişkimde acaba yalnış mı yapıyorum dedim ama sonra madem zevk alıyorum bu olaydan neden duygularıma gem vurup pişmanlıkla psikolojimi bozim ki dedim

• Anal, g*t yalama ve grup seks
    Üçünede karşıydım önyargım vardı ama şimdi vızzzz trıızzz ;)

0|2
    0|0
    • ortanca fena bro ya :D

• Oluyo oluyo rahat ol anlattığım tip kadınlar oranın nasıl temiz olacapını iyi biliyo
      Bende senin gibiüşünüyor isteyene karşı çıkıyodum ağzıma pisslik mislik gelir hıcımı alamam dalarım o sinirl dedim istersen bak dedi soktum parmağımı byaz alkollü mendile sildim hiçbişey yok inanmzsın hiç bişy yok

Sonraki bir kaçında gene aynısını yaptım yine sonuç aynı çıkınca dahada. bakmadım arada kıllandıklarımdan başka...

Ama emin ol hijyene önem veren kadın orayı nasıl temiz tutacağını iyi biliyo ;)

• anladım saolasın dostum

Yükleniyor... ;