Jigolo Erkekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

asivetutkulu
- Kadınlarla para karşılığında beraber olan erkekler. "İçimizde seks var aşk yasak diyen erkekler.!
- Gizlendikleri dünyanın kapıları arkasında neler yaşarlar. çevrelerindeki insanlar jigololuk yaptıklarını bilirler mi?
- İnternet yüzünden sayıları hızla çoğalan jigolo erkeklerine toplumda nasıl bakılıyor ve yadırganıyorlar mı?
- Yaptıkları iş yasal mı değilse cezası nedir?
- "Bir jigolo'nın anıları" adlı kitabı okudunuz mu?
Bizim K. S'de da ya da çevrelerinde bildikleri var mı acaba? Zor bir meslek olsa gerek. (Saygı duyarım) karşındaki insanı eğlendirip, hoş vakit geçirmesini sağlayan, kendisinin eğlenememesi gibi bir olasılığı olan meslek.!
- bu konu hk. da görüşlerinizi almak istiyorum naçizane.
Jigolo Erkekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?