Beyler, bayanlar periyodik olarak regl oluyorlar.. sizde de böyle bir durum var mı?

bayanlar periyodik olarak regl oluyorlar.. sizdede böyle bir durum var mi... periyodik olarak gerçekleşen şeyler :)

0|0
031

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• özet ve en basit haliyle
    siz 20 günde bir nasıl regl olup kirli kanla beraber yumurtanızı atıyosanız bizde ortalama 3 günde bir mast yoluyla manuel ya da 5 günün sonunda rüya yoluyla ya da anlık bir sürtünmeyle (sürtünen bir dişi olursa daha muhtemeldir) olduğumuz yere otomatik sperm atıyoruz

0|1
    0|0
  • Periyodik olan gerçekleşen şeyler genelde;

-Çıkan kıllar
    -Boşalma
    -Her ay yeni bir stres

cut.

0|0
    0|0
  • yok ya bizde periyodik olarak mast. yaparız, mast. yapmıyorsak rüyada görürürüz. Periyodik olarak azarız.

0|1
    0|0
  • Şükür ettim halime gene.

0|1
    0|0
  • birkaç gün daha doğrusu 3 gün boşlamazsam ağrı sızı başlar sinirli ve gergin olurum inat edip bir şekilde boşalmazsam kendisi atar

0|1
    0|0
  • Traş oluyoruz her gun, her hafta sevişiyoruz 3 defa en az periyodik olarak sevişmesek lipidpmuz yükselince rüyalarda her at şeytanla evcilik oluyoruz. İşimiz sizden zor yani ))

0|1
    0|0
  • kadınlar regl olduğu zamanlar biz de periyodik olarak onlarla kasılıyoruz. duygusal dalgalanmalar filan... bizim işimiz daha zor walla :)

0|0
    0|0
  • Bende yok :))

0|1
    0|0
  • varsada ben bılmıyorum kanks

0|0
    0|0
  • traş oluyorum ben periyodik olarak sadece :D

0|2
    0|0
  • bende mesela periyodik olarak senin gibi şuursuzlara laf sokarım

0|1
    0|0
  • bizde periyodik olarak osbir çekiyoz

0|2
    0|0
  • Periyodik olarak kazık yiyiyorum.

0|1
    0|0
  • bizdede bosalmamaya gece araba devirme oluyor

0|2
    0|0
  • Saglik acisindan haftada 2 kez rahatlamiz gerekiyo az cok demek istedigimi anlamisindir :)

0|1
    0|0
  • periyodik olarak boşalma oluo hergün yapmadan duramıorm mesla onn dışında yok öyle bir durum

0|0
    0|0
  • Yok biz periyodik olarak o dönemde sinir oluyoruz :D

0|0
    0|0
  • Uzun süre şaapmayınca uykuda kamyon devrilebiliyo.. :))

0|1
    0|0
  • ben oluyorum. hormanlarımla alakalı sanırım. alıştım ama doktor geçecek diyor.

0|1
    0|0
  • töbe yarrabbim :) bizde en fazla beynimize kan gitmio bazen hepsi bu :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;