Akıntım için doktora gideceğim ama bir sorunum var?

Bir süredir akıntım var. Ve kokusu beni rahatsız ediyor. Günlük ped kullanıyorum. Bir kaç saat icinde cıkarmak durumunda kalıyorum. Bugün baktım. Beyaz ve yogun bir akıntım varmış. Ben böyle bir şey görmedim daha önce.
Doktora gidicem en kısa zamanda. Ama şöyle bir sorunum var. Bakire değilim. Gideceğim doktor da annemin calıstığı hastane. Kontrole gittiğimde doktor bakire misin diye sordugunda evet desem tedavi açısından çok sıkıntı olur mu acaba?

Güncellemeler:
Valla annemin çalıştığı hasteneye gittim. Doktor da fitil verdi annen bilmemesini istediğimi söyleyince tamamdır merak etme dedi halloldu. Akıntım icin de ilaç verdi bitti. Mutluyum :)

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Bakireyim desen detaylı bakmaz zaten büyük ihtimal. Akıntıya bakar ilaç yazar. Akıntı için kültürde isteyebilir.

0|0
    0|0
    • annene de söylemez, meslek prensibi olarak, günde sen gibi kaç hasta geliyor onlara biliyor musun sen? Doktor söylerse suçlu durumada düşer zaten hastanın mahremiyetine önem vermemek, açığa çıkarmaktan.

• Bilgi kartlarına yazıyorlar bekaret durumunu. O yüzden doktor söylemese de bir şekilde görür falan diye korkuyorm :/

• aman kim görecek, kayıt elemanlarından tanıyan varsa onlar biraz probelm edebilir belki ama onuda sanmam. Bilgilendirme amaçlı basit bir kart ya.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• evet desen anlar bakiremisin deilmisin görünür bence başka bir doktora git

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz söylemeseniz de, herhangi bir muayene sonucunda bir fikre kavuşabilecektir diye düşünüyorum. Eğer on sekiz yaşından küçükseniz, ailenize bilgi vermesi olağan. Ancak bunun dışında büyük olduğunuz halde, sırf anneniz ile aynı hastahanede çalıştığı için bunu ona belirtirse kısmen bir suç işlemiş olur.

Benim önerim başka bir hastahane ve başka bir doktor bulmanız. Diğer türlü alacağınız risk, hayatınız için büyük bir kumara eş değer olabilir.

0|2
    0|0
    • Türk vatandaşı olmadığım icin devlet hastanelerine gidemiyorum. Bazı sorunlar var. Annem özelde calısıyor ancak o hastanede kontrole gidebiliyorum.
      21 yaşındayım.

• Dediğim gibi, başka bir hastahane ve başka bir doktor bulmanız, yapabileceğiniz en mantıklı hareket olur.

• Olur, hayır de doktor hasta gizliliği var zaten bir de vurgularsan kimseye söylemezseniz sevinirim diye sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;