Neden tipe göre karakter teşhisi yapılır?

şimdi benim soracağım şey şu;

kırmızı saçlı,dövmeli,piercing'li kadınlara neden genel verici ya da metalci sürtükler gözüyle bakılır? (ee ona bakarsan bende metal dinliyorum ama gayette mavi kotumu,renkli tişörtlerimi giyiyorum)

yada rengarenk kot pantolon giyen erkeklere gay gözüyle bakılıyor?

neden zevkler ve renkler tartışılmaz denilip konu tatlıya bağlanmıyor?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Sokakta sigara içen bayana fahişe gözüyle bakan insanlar mevcut bu memlekette. Tanımaya ve anlamaya çaba sarfetmemek, bilgisizlik ve cehallet neticesinde had safhada önyargılı bir topluma sahibiz. Senin bu isteğinin yerine gelmesi için daha kırk fırın ekmek yememiz lazım.

0|0
    0|0
  • Cahilliklerinden.Birilerini kötüleyerek kendilerini temize çıkarmayı seven insan sayısı çok ...

1|0
    0|0
  • Buna biz "önyargı" diyoruz.

1|0
    0|0
  • çünkü o tarz insanlar öyle giyiyorda ondan öyle denio :))))

0|0
    1|0
  • insan neyse onu yansıtır çünkü..

0|0
    0|0
  • Toplum olarak dış görünüşe acaip önem veriyoruzda ondan.Önyargılarımız çok.Adam ne demiş ne bikiniler gördüm içinde insan yok,ne insanlar gördüm üzerinde bikini yok :)))

0|0
    0|0
  • Oğlum Bak Git...D

0|0
    0|0
  • butterfly_bm bacı: hac elbisesiyle dolaşan bi adama da hacı diyoruz=) belli ki bir şeyi temsil ediyor ki millet öyle yakıştırmalar yapıyor. fakat böyle görünüşe bakıp kişi hakkında kötü konuşmak hoş değildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• orası öyle tesettürlü bir bayana namus abidesi mini etek giyene motor denen bir toplumun mensuplarıyız biz

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;