Beyaz akıntım var tuvalete girdim, beyaz akıntım gelmiş hiç böyle olmamıştı ama?

Neden olmus olabilir bu , birde 2gun once erkek arkdsmla surtunme yoluyla iliskiye girmistik, korkuyorum ya neden olmus olabilirr

Güncellemeler:
Simdide bir baktim cok islanmiss

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bişeyden korkmana gerek yok herşey gayet normal adet döneminin orta kısımlarında yumurta üretimi ve atılmaya başlama evresi olur bu dönemde beyaz renkte akıntılarının olması gayet normaldir kafana takacağın bişey yok aksine koyu renkli kokulu akıntılardan kork ;)

0|0
    0|0
    • Ohh be rahatladimm

• Pekii saoll tekrarr ;))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Akıntının hamilelikle bir alakası yok
    Muhtemelen erkek arkadaşında bel soğukluğu vardı sana bulaştı ilac alman gerek kaşıntın olmaz umarım

0|0
    0|0
    • One oluyorki?

• Yok bosver

• Sen bilirsin ama bu vok tehlikeli vajina ve rahimde kalıcı zararlara neden olabilir incele int ok

• İyi pok yedin olmaz bişe az sabretsene yav.

0|0
    0|0
    • Hamile olma ihtimalim varmii

• Olmaz bişe heralde takma kafaya ne yaptığının farkında ol ama.

• korkup burada yazacagına doktora gıt. merak etme kımse anlamaz surtunme ıle ılıskı oldgunu. muhtemelen mıkrop kapmıssın. doktora gıt ılac al kı dursun bı an once

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon gibi bir şey olmuş olabilir takma kafana ama islanmasi canınin istediği anlamına gelir

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
  • Sadece sürtünme sırasında boşalma olmadı ise 1 ya da 2 gün içinde akıntı olur

0|0
    0|0
  • canı ilişşki çekiyor onun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ohaa hamilesin ozaman git kus o çocuğu

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0