Türkiye'ye dönmek istemiyorum sizce dönünce çok mu mutsuz olurum?

arkadaşlar bende tipik erasmuslulardanım. Danimarka'ya geldik işte. ama hiç dönmek istemiyorum ve burayı çok sevdim.kendi ülkemde bulamadığım mutluluğu burada buldum. tek sorun sevgili yapamadım bakire olduğum için benimle birlikte olmak istemiyorlar ama umurumda değil. ben burada kalmak istiyorum ömrümün sonuna kadar. sizce nasıl atlatırım bu durumu yardım edin :(

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• dönme. bende polonya'ya geldim, benim asıl amacım 2.vatandaşlığı almak ve dövizli askerlik olayı içindi ama bende işte gönlümü bi kıza kaptırdım, evlenicem. ailem dön diyor ama dönmücem.

danimarka'da yaşayan bi kaç türk arkadaşım var. sen de danimarkalı erkeklerle takılma, türk sevgili yap kendine.

sakın dönme. çünkü buralarda mahalledeki komşular seni biriyle görse bile dedikodu yapmıolar, anana babana "sizin kızı şurda gördük" falan da demiolar. istersen lezbiyen ol istersen biseksüel, suç işlemediğin sürece herkesin sana saygısı var. istersen pastafaryan ol, gene de insanlar saygı duyuyorlar. Türkiye'de saygı yok.

dönme. ben dönmücem.

3|0
    0|1
    • araştırmışsındır sen, bulmuşken sorayım :D nasıl dönmemeyi düşünüyorsun? yani ne yapmak gerekiyor?

• ya işte ya bunun farkına varabilen birini görmek çok güzel :)ülkemi seviyorum ama sorun üstüne sorun var trde.örn şu namus meselesi.çok aptalca şeylere takılan ve esas meseleleri göremeyen bir toplumumuz olduğu için dönmek istemiyorum. burda master yapmak istiyorum. ama danimarka vatandaşı olmak çok kolay değil.bir türk arkadaşım var evlendi burdan birisiyle ona rağmen çok zor aldı vatandaşlığını.tek çözüm öğrenci olarak kalmak. oda avrupa birliği üyesi olmadığımız için çok para istiyolar:(

• evet. danimarka çok sıkıo. sende vatandaş olma, 5 yıl sonra süresiz oturma iznin olacak, o oturum kartıyla ömrünün sonuna kalabilirsin :)

ben şahsen dönmeyeceğim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• dön artık seni cok özledik :PP unknow. <3

1|1
    0|0
  • kışın orada yazın burada yaşarsın..Gerisi sana kalmış..Türkiyede seni arayan delikanlı çok. Vikinglere yem olma..

1|0
    0|0
    • çok beğendim bu yorumu :) evet ya buranın erkekleri tam bir viking. ahh nerde o türk erkeklerinin sevgisi bağlılığı :)

• tek sorun sevgili yapamadım bakire olduğum için benimle birlikte olmak istemiyorlar... aferin sana çok güzel ülkeye gtmişsn bakiresn diye arkadaşın yok pehh ;))

0|1
    0|0
    • çok arkadaşım var ama sevgili olmuyolar. insan aşkı arıyor bazen :)

• tek amaç bakirlğn bozulması dysn yanii ;))

• arkadaş çok ama sevgili yok. ayrıca bakirelik bozmak falan düşünmüyorum

• Bakire olduğun için birlikte olmak istemiyorlarmı hadi ya açık artırmaya ver bence.

0|1
    0|0
  • hazır canını kurtarmışken ne işin var tr de

1|0
    0|0
  • TULAYYYYYYYYYYYYYYYYY ne olursun donnnn tulayyyyyyyyyyy https://www.youtube.com/watch?v=kHlP2XU-b2I :)

1|0
    0|0
  • Sana kimse bu konuda internet üzerinden yardım edemez,tanımadığın insanlar,asla edemez.Kader diye birşey vardır duydun mu hiç güzelim?Hadi gel kadere ayak uyduralım..

0|0
    1|0
    • basiretsiz insanların sözcüğüdür kader. sen uydur kaderine ayak...

• tipik erasmus vakası 1 sene kal orada sıkılırsın kuru fasülye pilavı özlersin

0|0
    0|0
    • kuru fasulye pilav yapıyorum ya ... :P

• ne bekliyon vikinglerden.. benim ortağımda oralıydı bizim ülkemiz heryerden güzeldir

0|0
    0|0
  • buda geçer annem dön sen

0|0
    0|0
  • dönünce geçer.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• nerde mutluysan orda kal donmek zorundamisin

1|0
    0|0
    • sanrım .. çözüm bulamazsam dönmekten başka ne olacak ki :(

• o zaman orda kal dönme.

0|0
    0|0
  • E sevdiysen kal o zaman. Bakirelik meselesi de zamanla gider herhalde sonra sevgili bulursun.

1|0
    0|0
    • işte kalmak zor araştırıyorum ama şarlar vs uymuyor bir şeyler oluyor kesinlik yok yada çok para gerekiyor vs vs.

• Detayları bilemediğim için bir yorum yapamam ama mutluysan uğraşmaya değer diyorum. Sınırlarını zorlayacaksın. Sonunda hayırlısı neyse o olsun tabii.

• nolur dön

1|0
    0|0
  • ne anlamda birlikte olmak istemiyorlar onu anlamadım neden ki?

0|0
    0|0
    • bakire olmak kötü birşey mi orada

• hııı anlamamıştım napabilirim !

• türkiyede bekariyet değerlidir avrupada yatmayan kız eziktir.. anlayamadım arkadaş. deneyimli bayanlardan hoşlanıyorlar...

• türkiyeden güzel yermi var

1|0
    0|0
    • görüntü para etmiyor canım.

• evet kevinn'a katılıyorum. sadece doğa değil her şey. kaldı ki Avrupa'da bir çok yeri gördüm Danimarka'nın insanı kadar kültürlü ve çevresini temiz tutan doğaya duyarlı bir millet yok. ve dünyanın en mutlu ülkesi seçilmiş. hiç kavga eden insan görmedim. insanlar içtiğinde en fazla masaya sızıp kalıyor. Sapıtmıyorlar. banyomun normal penceresi var küçük değil. insan vücüdu öyle abartılmıyor gereksiz yere. ve su ana kadar hiç rahatsız edilmedim... en fazla gelip kafama dokundular barda :)

• dönünce geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...