Zevk suyundan hamile kalma olasılığı var mıdır?

nişanlımla birlikte olduk devamlı doğum kontrol kullanmıyorum ama ilişkiden önce 1 tane içtim . defalarca boşaldı prezervatif de vardı ama prezervatifsizde girdi içime zevk suyundan hamile kalma olasılığı var mıdır ? bu arada adetimden 3 gün sonra ilişki yaşadık.

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle devamlı hap kullanmazsan faydası olmaz.İlişki öncesi içne fayda etmez yani.Adet bittikten sonra 3.gün riskli değil yumurtlama dönemi açıısından.İçine boşalma olmamış zaten ama zevk suyu hamile bırakabilir riskli zamanlarda.Ya kondom kullanın ya da hapı düzenli kullan.Sorun varsa alabilirim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• zevk suyunun içinde çok az da olsa sperm bulunduğu söylenir. doğum kontrol hapları da hiçbir zaman %100 garanti vermez. %99.999 diye gider. adet olayını bilmem. çok çok düşük bi ihtimal hamile kalman ama o düşük ihtimal her zaman birer ihtimaldir.

0|0
    0|0
  • sanırım dugun erken olacak :) bosaldktan snrakı ılskıler akabındyse zevk suynda sperm olasılıgı yuksekdır, basma geldı :)

1|0
    0|0
  • Zaten nişanlısınız. Biraz erken evleniverin. Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün (:

0|0
    0|0
  • zevk suyuyla hamile kalındığını duymuştum...hap kulanmaya dikkat et ne olur ne olmaz... boşalırken anal seks deneyin

0|0
    0|0
  • öyle bidurum olmaz

0|0
    0|1
  • sperm çok inatçıdır.azda olsa azimle hedefe ilerler.

0|0
    0|0
  • istediğini çok kaymaklı cinsinden almış. Evlenene kadar bıkmazsa imzayı atarsın.

0|0
    1|0
  • ihtimal var.

0|0
    0|0
  • sanırım zor korkma çok ama daha dikkatli ol sonra nisanlı seni yanlış anlayıp vazgecebilir ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğum kontrol hapı ilişkiden 1 gün önce değil 1 ay önce kullanılır adet gördükten sonra kullanılır 1 ay ara verilir adet görülür tekrar devam edilir ayrıca yumurtlama dönemine denk gelmiş ilişkiniz hamile kalma ihtimalin yüksek

0|0
    0|0
  • Zor bi ihtimal olmasına rağmen böyle bir risk söz konusu diye biliyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;