Vajina kaşıntısı mantar mıdır?

Gündüzleri bir şey yok akşamları uykumda habire kaşınıyor bende uyku sersemi olduğum için kaşıyorum pul pul dökülmeye başladı rengi değişti kaşıdığım için ne yapmalıyım travogen kullanıyorum ama bir işe yaramıyor.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer vajinanin dudaklari kasiniyor ise mantar değildir, deri hastaligi oluyor bu donemde birde polen zamanlarında. Fakat vajinanin iç kismi kasiniyorsa mantar olma riski var.
    Geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • dudakları kaşınıyor

• Vajina dudaklari iç kısmi kadar hassastır, camasirini sürekli temiz tutmali degismelisin, birde
      Tuvalete gittikten sonra ya da akintin olursa mutlaka vajinayi kurulaman lazim. Nemli ya da ıslak olarak bırakma mümkün olduğu kadar.
      Okeymi?

• Teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim doktora gittiğinde sana direk aç göster demez ki. Herşeyden önce bu konularda bu yüzden çekinip gitmeyen insanların yaşadğı bir toplum türkiye. Yani bunu hesap edebiliyorlar. Ben Erkek olarak, hemeroid için gittiğimde çok korkmuştum aç derse diye, ama adam sadece sorarak aldı cevabı. Olayı iyi bir şekilde anlat. Bence göstermeni istemeyecek. Kesin senden önce defalarca gitmişlerdir. Ama hastalığın ilerlerse, "10 kere göstersemde allahım şu iyileşse, ne aptallık etmişim" diye yer bitirirsin kendini.

0|0
    0|0
  • Bence o bölgeni ıslak bırakıyorsun, bu kaşıntının tek nedeni bu

0|0
    0|0
    • tuvaletten sonra kuruluyorum ama neden böyle oluyor anlamıyorum akıntım olduğundan mı ıslak oluyor acaba

• geçmiş olsun, ha birde mutlaka haftada en az bir defa o bölgeni ayırıp havalandır evde filan yalnızken

• tamam

Kızlar Ne Diyor 1

• Mantar var.

0|0
    0|0
    • ne yapmam lazım bu neyden kaynaklanıyor iz kalıcak diye korkuyorum rengi açıldı kaşıdm diye pul pul dökülüyo deri soyuluyor tahriş oldu

• utanıyorum

• Utanma yahu hastalık bu

Yükleniyor... ;