Gay olmayan bir erkek de strapondan hoşlanır mı?

beyaztebesir
gay olmamasına tamamen kızlara ilgi duymasına rağmen bir kız tarafından strapon kullanılarak ilişkiye girmek isteyen tanıdığım bir arkadaşım var bu normal mi?erkeklere soruyorum böyle olanınız var mı?yani hem siz sevgilinizi hem o sizi yapacak :)
Güncellemeler
+1 yıl
dünden beri mesajlaşıyoruz sonunda çocuğa istersen ben yapabilirim dedim bu akşam buluşacağız ve ilk defa böyle birşey yapacağım içimde değişik bir heyecan var :) çocuğun sevgiliside arkadaşım :S
Güncellemeler
+1 yıl
ilişki öncesi tuhaf bir heyecan sahibiydim daha önce hiç yapmadığım birşeydi neden bilmiyorum ama bunu yapmaktan müthiş zevk aldım :))
Gay olmayan bir erkek de strapondan hoşlanır mı?