Yanında yatarım ama uyuyamam! Sizce bu cümleyi kurarken ne düşündü?

Hoşlandığınız çocukla mesajlaşırken ben uyuyorum artık uykum geldi dediniz. O uyuma ya dedi. Hadi sen de uyu beraber uyuyalım dediniz. O ben seninle uyuyamam ki dedi. Niye ya dediniz. Yatarım ama uyuyamam dedi. Bunu ne anlamda söyledi diye düşünürsünüz? Sizce bu cümleyi kurarken ne düşündü?

0|0
1111

En İyi Kız Görüşü

• seninle biraz cinsellik üzerine muhabbet etmek istemiş bu muhabbetlere verdiğin tepkiye göre sınırları zorlar eğer bu tür konuşmalar hoşuna gitmiyorsa konuyu uzatmadan kes devam ettirdikçe daha fazlasını isteyebilir

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• soru çok aptalca sorduğun kiğiçeride resmen aptal yerine koyar gibisin bu sorunun cevabını beş yaşındaki çocuğada sorsan aynı cevabı alırsın anlamadıysan birde ben diyeyim adam senle güreş tutmadan uyuyamam demek istemiş

2|0
    0|0
  • soruyu gizli kullanıcı olarak sorduğuna göre ne demek istediğini gayet anlamışsın, dolayısıyla bizi abesle iştigal durumunda bırakma lütfen ;)

1|0
    0|0
  • çok transparan bi msj çekmiş sana ne kadan ayıp ne kadan ayıp :)

1|0
    0|0
    • biliyoruz çok bişey olmadığını sadece merak =/

• seninle aynı yataktayken uyuyacak kadar salak değilim demiş...önce bi doya doyaa tadına bakarım demiş...

0|0
    0|0
    • öyle bişey dşünceği aklıma bile gelmez saçmalama..

• ya sen kız değilmisin oda erkek değilmi bence aklına gelsin sonra pişman olabnilirsin...

• Arkasını kolluyordur kızdan, tedirgindir, acaba bana bişey yapar mı diye düşünür...

Ya sizin gibiler var da niye benim karşıma çıkmıyorlar ki bu tür şeyleri detaylı anlatayım...

0|0
    0|0
  • sonucu ne oldugu belli :)

0|0
    0|0
  • bence seni izlerimm anlamında söylemiştrr sevişirim dicek olsaydı muhabette oyle girmezdii aşk kokan bi cümle kurmuşş yazık adama naptıysan.

0|0
    0|0
  • Pekii sonuc ne oldu onu söyle barii :)))))

0|0
    0|0
  • iki secenek var, ya sevisirim seninle demek ya da sen uyurken seni izlerim :D sec begen al

0|0
    0|0
  • rahat duramam şeytan dürter dedi bunu gerçektenmi soruyosun

0|0
    0|0
  • niyetinin ne oldugu belli bence evlenemedn yanina yatayim deme kendini kurtaramazsin :)))

0|0
    0|0
    • tavsiyen için teşekkür ederim. :D

• ha soylemeyi unuttum gunahini almayalim belki saka maiyetinde soylemis olabilir ben mesela evlenmeden kiz arkadsimla ilski yasamam evlendikten sonra hem daha dogru hemde isin guzelligi orda bosuna gerdek gecesi demiyorlar

• evet bencede şaka maiyetinde söylemiştir ya

Kızlar Ne Diyor 10

• Öf sadce ortaya bi laf söylemiş işte seni etkilemek için.

Sen yanımdayken heycanlanırım çok etkılenırım rahat rahat uyuyamam demiş.

izin verırsen öpüşüp koklaşabılırzde demiş..

hep derler bunları önemseme

1|0
    0|0
  • Eğer bu lafın anlamını anlayamayacak kadar saftirik olsaydın "ben seninle uyuyamam ki" dediğinde "niye ya" yerine "öyle değil ben aynı anda uyuyalım manasında dedim" gibi bi laf ederdin ki tavrından böyle bir laf beklediğin belli niye ya dediğinde "ben akşamları tuvalete kalkıyorum da ondan" diye bir cevap beklemiyordun herhalde ! Bu kadar adamı uğraştırma bal gibi anlamışsın işte ne demek istediğini tövbe tövbe ..

0|0
    0|0
  • benim eski sevgilim aynen bu cümleleri kullanıyordu niyetini belli etti ve ben böyle bir şeye karşı olduğum için ayrıldık yol yakınken alakanı kessen senin açından daha iyi olur

1|0
    0|0
    • haklısınn.. ama amacının direk öyle bişey olduğunu sanmıyorum.

• seni seviyo işte

1|0
    0|0
  • ne demek istediğini gerçekten anlamamış olamazsın ya.

1|0
    0|0
    • senin kadar deneyimli dğeilim herhalde...

• Uyuyamazmış yani hem gözü hem eli oynaşta olurmuş.

0|0
    0|0
  • ne düşüncek gayet açık değilmi cinsellik peşindeolduğu

1|0
    0|0
  • Seninle ilgili fantazileri var.

1|0
    0|0
  • yeme de yanında yat (!)

0|0
    1|0
  • senle sevişmek isteyeceğini, karşılık verirsen seni de uyutmayacağını; vermezsen bütün gece bu kadar yakınında olmana rağmen sevişemiyor olduğu için derdinden uyuyamayacağını özetlemiş üç kelime ile.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;