Bayanlar ve baylar bakir-bakire tercihiniz nedir?

Evet erkekler evleneceğiniz bayan illa bakiremi olmalı yoksa olmasada olur birbirimizi seversk diyenlerdenmisiniz.peki kızlar sizin için bir erkeğin bakir olması veya olmaması önemli mi?

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• Bekarete önem vermem.. Sadakate önem veririm..

Benden önce nefsine hakim olamayıp bir şeyler yaşaması çok doğal..

Ama ben hayatına girdiğim andan itibaren bana sadık olmak zorunda..

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Tercih olarak tabiki de bakire tercih edilir. Ama her insan hata yapabilir. Eğer bir bayan zamanında bir hata yapmış ve pişman olmuşsa neden onunla evlenmeyeyim ki. Kul hakkı hariç affedilmeyecek günah mı var ki.

1|0
    0|0
  • Bakire olsun , katolik olsun , üstüne bir de rahibe olsun gibi takıntılarım yok , uyum olsun , duygularıma hitap etsin , genel duruşunu beğeneyim yeter

3|0
    1|0
  • benim için önce kişiliği ve karakteri önemli bekareti değil...

3|0
    2|1
  • bakirim bakire olacak o kdr ha bazıları bakıreyım dıyıp gelen gıdenın altına yatıyor ole bırıde olmayacak :D

3|1
    1|0
  • Her anlamda bakire olmalı.

1|0
    0|0
  • bence olay zar degil ama durust olmalı kesin bakire deyipte cıkmazsa bosarım

3|0
    1|0
    • kimileride ters ilişki yaşamış ama bakire oluyo :// onu nası boşuycan

• kesinlikle,güven çok önemli.

• aynen her ne yasadıysak yasandı ise dusurtce anlatılmalı ilerde cıkması evliliği bitirir

• Önemli tabi ki ama zaten kişiliğinden yaptıklarının uygun mu değil mi olduğu ortaya çıkar. bakire olmasa bile abartılı bir seks hayatının olmasını istemem şahsen. Değişen durumlar göz önüne alınabilir.

2|0
    2|0
  • bakire kesinlikle o benim olmalı bir tek ilk erkeği ben olmalıyım

4|0
    3|0
  • bakirle bakire bı çay bahcesınde tanısmıs evlenmısler sonra bekir cıkmıs ortaya bakıre bekire bir kere vermiş bakir kendını hakir gormus ıntıkam ıcın bekir tekir kedısını becermıs bekir demıs* bakıre sende diktir demis masalda bole bıtmıs

0|0
    1|1
  • bende bakira bir kız isterdim..

1|0
    0|0
  • olmasın bence rahat sevişemiyorum ozaman veya hiç :D bakire olana saygım sonsuz ama bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Arkadaşa katılıyorum kaşar bakire olmayacak dümdüz kimse koklamamış öpmemiş olacak. Ama bu evlenmek için :) Sevgili falan olcaksak ciddi değilsek valla ne olmuş umrumda değil.Aletimi boşaltırım geçer giderim :D

1|0
    2|0
  • tecrübeli olması tercih sebebidir :P

0|0
    0|0
  • tereddütsüz bakire olmalı.kaşar bakireler den bahsetmiyorum

0|0
    0|0
  • Benim evlendiğim insan ilk gece bakire çıkmadı zor oldu ama boşadım,şimdi ben bakire olmadığından değil bana dürüst davranmadığından boşadım ve Allahta beni kaşarlardan uzak tutsun her zaman dua ederim .

4|3
    3|0
    • bakire olmayan eksiler eksilesin zaten hayattan eksilenmiş bana eksilese ne olcak.

• o eksi verenler kendilerine sövdürmeyi sevenler...çünkü yorumunda dalga geçmek yok...ve artı bir

• benim tercihim anal yapmamış olanı şimdi bakire bulunuyorda anal yapmamış zor bulunutor

3|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben ilk sevgilimle evlenmek istemişimdir hep. Hiç sevgilim olmadı yorum yapmam doğru olur mu bilmiyorum.

Ama bu bekaret olayı saçma geliyor. Aşık olmuşsa bir erkek ve bir kadın bu gerçekten takılması gereken bir mesele mi? diye düşünüyor insan. Hani sırf sevgilisine deli gibi aşık olup bakire değil diye terkedenler için konuşuyorum.

Biz söz vardır

"Bekaretinle kapatmaya çalışsanda bedenin gizlemiyor ruhundaki fahişeyi. Bacak arasından ibaret olsaydı namus yaradanda gizlerdi inekteki memeyi."

Neyzen Tevfik

3|0
    0|0
  • biraz anlasın tabi..

1|0
    0|0
  • Gerçek anlamda bekar olmalı öüne gelenle olup zar tutkusuyla yaşayan değil erkekte aynı temizliği korumalı

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;