En yakın arkadaşınız ve onun küçük sırrı.

Merhaba arkadaşlar en yakın arkadaşınız size kendisinin Gay/Lezbiyen olduğunu söyledi tepkiniz ne olurdu? Onunla ilişkinizi keser miydiniz yoksa saygı mı duyardınız?

0|0
161

En İyi Kız Görüşü

• neden keseyim? katil mi? tecavüzcü mü? sapık mı? hırsız mı? kötü kalpli mi? bu bir cinsel tercih. zevk meselesi. insanları tercihlerine ve zevklerine göre yargılayacak kadar cahil, basit, ucuz ve düşük değilim çok şükür. homofobik olma saçmalığı da yok bende çok şükür. asıl öyle biri varsa çevremde, onunla keserim ilişkimi.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Çok yakın, hatta belki de en yakın erkek arkadaşım gay.

Ve biz onu öyle seviyoruz.

Yargılamaya kimsenin hakkı yok.

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarımı bu konuda deniyorum. Onlara eşcinselim diyorum. Tepki vermiyorlar. Demekki ne olursam olayım saygı duyuyorlar. Bende duyardım.

Dipnot: öyle değilim.

0|1
    0|0
  • saygı duyarım. hatta erkekse sevinirim bile, keşke gay bir arkadaşım olsa.. :)

1|0
    0|0
  • Hicccc farketmez..enteresan bir tecrube arkadaslik acisindan..

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki başıma hiç gelmedi böyle bişey ama gelse ilişkimi kesmezdim herkesin kendi tercihi sonuçta beni ne ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasıma kız arkadasımı ayarlamaya calısırken bana gay oldugunu söyledi saygı duymak lazım kendisini yıpratmaması için cunkü emin olki onun içinde zordur

0|0
    0|0
  • saygı duyarım tabi ki

0|0
    0|0
  • saygım sonundur òyle insanlara benim gay veya lez arkadaslarım var dedigin gibi ellerinde olan bisey degil sadece erkeklere / kizlara hem cinsine olan istekleri biraz daha fazla okadr bence saygi duyulmali önyargili davranilmamali bazilari gibi.

0|0
    0|0
  • sensin bu anlasılan :)

0|0
    0|0
    • Bilmem belkide.. Ama anlayan herkes benimle ilişkisini kopardı oysa onlara hiç birşey yapmamıştım ben, buraya yazmamın nedeni insanlar bizim hakkımızda bu kadar kötu düşünüp düşünmediğini öğrenmek. Kızlar daha anlayışlı en azından =)

• ya kızlara kotu davranmayan erkegin her turlusu makbuldur sorun yok o yuzden :)

• saygı duyarım , saygı duyulmalı bence. onun tercihi sonuçta.

0|0
    0|0
  • Devam ederdim ama lezbiyen olduğunu öğrensem bir mesafe koyardım herhalde :D

0|0
    0|0
  • gay bir erkek arkadaşımın olmasını isterdim işte ozaman gerçek bir erkek arkadaşım olurdu :D

0|0
    0|0
  • sevgilim gay olduğunu söylemesin de :D tabi saygı duyarım

0|0
    0|0
  • saygı duyar arkadaşlığıma devam ederim

0|0
    0|0
  • Saygi falan duymam.

Normal bir insan boyle seyler yapmaz cunku.Uzak dururum.

0|0
    1|0
    • Bu insanin elinde olan birşey değil ki sen nasıl erkeklerden hoşlanıyorsan oda kızlarda hoşlanıyor olabilir.

• Hayir engel olabilir.Akli basinda bir insansa tabi...

Erkekler Ne Diyor 1

• Direkt kafayi gömerim ve olay yerindan hizla uzaklasirim

0|0
    1|0
    • Neden onun elinde olan birşey değil ki bu çocukken yetiştirilmesine bağlıymış.

Yükleniyor... ;