Ciddi yorumlara ve dusuncelerinize gercekten ihtiyacim var

Sevgilim ile birbirimizi cok seviyoruz, Mayista nisanimiz var. Cinsellik konusu acildiginda sevgilim bu sozleri soyluyor "O gece evlendigim kadin kiz cikmassa yani kan olmassa ayni gece kapinin onune birakirim" :( bakireyim o tarz birsey yasamadim ama boyle konusmasi beni cok incitiyor ve her seferinde tekrarliyor bunu. Sevmiyor demek ki beni seven insan boyle birsey yuzunden kapinin onune korum diye laf soyler mi, hem herkesten kan gelmeyebiliyormus bendede gelmeyecek belki, hem bakire olup hep namussuz damgasi mi yiyecegim yani esnek zarim var diye

sevgilim anlamiyor bu tarz seyleri ona gore sadece kan olmali

nisanimiz var cok seviyorum oda normalde beni ailemi cok sever olumsuz tek sey bu konu.

sizce beni sevmiyor mu ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
peki bir daha bu konu acildiginda nasil bir tavir almaliyim ne demeliyim, bakire oldugumu soyledim zaten baska ne demeliyim

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım evlenip ne yapacaksın bu tiple... Yani mantıklı düşün, bu adam sana evlenince ne verebilir... Beyin özürlü bu...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Dalağini skim ben onun!

2|0
    1|0
  • Evlenmeden önce onunla beraber doktora git ve esnek zar raporunu al ver ona ömür boyu saklasın. Ayrıca ks üyelerine bir tavsiyede bulunmak istiyorum bence birini seviyorsanız gecmisinizi birbirinize anlatın sonradan süprizler ortaya cıkıyor herseyi önceden soylemek sonradan söylemekten daha iyidir bende birini sevmistim beni istemiyordu seviyordum onu ona demistimşu ankiminleysen umrumda degil kiminle cıkıyorsan cık ben seni bekliyorum demistim gercekten sevmek böyle olsa gerek bence

0|0
    0|0
  • o kadar da değl artık ne o aba altından sopa gösterir gbi

2|0
    1|0
  • gerizekalı senin sevgilin ve sen de bu adamla hayatını birleştireceksin.. yazık, hayatın mahvolacak..

1|0
    2|0
  • sen de erken boşalan erkeği kapının önüne koyarım de bakalım ne diyecek :)

3|0
    0|0
  • o yüzden terk edecekse şimdi bıraksın gitsin

1|0
    1|0
  • de ki ona

namus bacak arasında değildir.

sürekli sorup duruyorsun bir sıkıntın mı var diye sor.

ve sert çık. üzüldüğünü belirt.

1|0
    1|0
  • seven erkek sevdiğini başkası ile paylaşamaz çocuk seni aşırı seviyor

2|0
    1|0
  • seviyor sen rahat sende ona ben bakireyim bana kimsenin eli değmedi değmez asla diyerek açık konuş ve rahatla

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• böyle bir erkekle bir ömür boyu mutlu olabileceğine gerçekten inanıyor musun? Eğer inanıyorsan durma evlen

0|0
    0|0
    • Kumru 4 gün oldu yoksun merak içindeyim özletme daha fazla kendini :)

• Seni vajinandan akacak kanla sevecekse sevmesin o be, ne asagilayici konusma seklidir o ya.

0|1
    2|0
    • +1 En iyi cevap seç bunu... Yüzüğü de götürüp nişanlına ver, "Al g ötüne sok, kanarsa kendi kendini si kersin, kanamazsa yüzüğü g ötünün önüne koy" de..

• Cidden esnekse ne olacak kapının önüne mi koyulacaksın ? Bu kadar cahillik olmaz ya

1|0
    1|0
  • Yuzugu firlat yuzuneee

1|0
    2|0
  • Ben seni zar icin sevdigini düşünüyorum ben evlendigim insana bakire olmadığım haldr sirf bakire olmadigimi soylicem beni bu sekilde sevmiosa hic sevmessin teste gecemezsede derim ben bakireyim ama bunun icin sevceksen eksik olsun derim yoluma bakarim

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;