Cinsellik konularına girmeden telde ne yapmasi söylemesi tahrik edebilirdi sizi?

Beyler sorum size cvblayin lütfen !!!

Sevdiginiz kız cinsellik konularına girmeden telde ne yapmasi söylemesi tahrik edebilirdi sizi? Cinselliğe girmeden şunu yapsa bunu dese tahrik olurum,hoşuma gider dediğiniz neler? ? Dikkat telde konuşurken ya da mesajlasirken ama

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• cinselliğe girmeden öyle mi? Hmmm... zeytinyağlı pırasa tarifi verebilir mesela...

0|1
    0|0
    • İroniye bagh :(

• ben de benimkini arayayım bu gece biraz tadını çıkaralım aklıma düşürdün

• Asdfghj ara ara aklına düşürdük iyi yaptık asdfgj hadi kolay gelsin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Banyo yapmandan, iç çamaşırlarından, dekolteli kıyafetlerden bahsedersen tahrik olabilir...

0|1
    0|0
  • Çiftleşmeden çocuk yapalım gibi bir şey oldu bu. Elbette çözümü var ama çok ince noktalara değinmek lazım. Sevgilini iyi analiz edecek kadar şeytan olman gerekir. Anladığım kadarıyla da bu sende yok.

0|1
    0|0
    • Yeterince yaptım, yeni yollar varsa bilmek istedimm tekrarlayınca olmuyor

• Taniyorum bu yüzden kasti yaptığımı düşünmeden tahrik etmek istyorummm direk konuyada girebilirim hoşuna gider ama hakkımda yanlış düşünür neyse offfff asdfghj sağol :-D cvb verdgin için en azndan :-D

• skypede görüntülü güzel...

0|1
    0|0
  • ya oyle yorgunum ki sabaha kadar masaja hayır demem dogrusu dıyebılır

ohhhşşşşşşşşşşşşşşş;)

0|1
    0|0
  • onun tatlı sesi bana yeter

0|1
    0|0
  • Telde knuşurken hafifce inlemesi mesajlasırken erkeğim demesi

0|1
    0|0
    • Ben ona erkeğim diyorum mesajlasirkende konuşurkende kısık sesle sence etkileniyor mudur

• Başka var mi peki

• Onu ruyanda ciplak gordgunu şöyle

• çişim geldi bir işeyim geliyim dersen tahrik olur bide banyodan yeni çıktım dersen :)

0|0
    0|0
    • Ciddi mi bu lavaboya gitme kısmından tahrik olur musunuz siz erkekler :-D ben yapıyordum da tahrik olabilecegini hiç düşünmemustim :-D

• Asdfghjk :-D etme bulma İşte

• gitt yaa sevgilini değilde beni tahrik ettin manyakkk

• ona emirler vererek

0|0
    0|0
  • tahrik olmamda o kunulara girmemde.

sevgimi saygımı yitirmemeye çalışırım

1|1
    0|0
    • O da girmiyor bende sırf onun için bu hallere düşüyom hoşuna gitsin diye

• mesajlarda ya da konuşmalarda ara sıra büyük şeylerden hoşlandığını belirt anladın sen onu de o anlar :D

0|1
    0|0
  • Tahrik edici bir sesi var onla konuşurken hiç istemesem bile sikim kalkabiliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;