Arkadaşlar benim başimda bir olay geçti şüphe içindeyim

Bir ay oldu tanişali ve sürekli görüşüyorduk ve aramizda büyük bir gerginlik oldu ayrıldık ve kız arkadaşim sabah beni alel acele eve çağırdı önce gitmedim son kez gel lütfen feln gitim ve Kahvaltı hazırlamış annesi abisi yok evde kahvaltı yaptık abisinin yatağına geçtik biraz seviştik bana dediki birsey söyleyeceğim diye buyur dedi ben bakire değilim dedi balşimda bir olay geçti diye ben irkildim niye bana önceden demedin diye sordum neyse dedi gir hadi ben girdim tam boşalacğim kapi üstünde anahtar sesi geldi allah dedim ve üstümü aldım tuvalete koştum kız birseyler aldi üstüne kapiyi açti tabi abisi işkilendi sigara feln kimn yatağim niye dağınık dedi yeni uyandım torkayacğim dedi kız sonra abisi odaya geçti kız beni an itibariyla dişari çıkarti ancak biraz vajinasına boşaldım birazda göbeğine ve ayrıldık acaba hamile kalirmi :(((

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• hayal gücün çok geniş.senden çok iyi bir pembe dizi senaristi olur.kapını açması 5 saniye odaya gelmesi 10 saniye.maşallah sizde de ne hız var ki bu 15 saniyede hem duydunuz,hem birinin geldiğini fark ettiniz,hem giyindiniz,hem kaçtın,o arada birde beyin fıldır fıldır yalan uydurmak için.yurdum insanı ya biraz usturuplu atta inanalım :)

0|2
    0|0
    • Kardeşim içerden anahtar vardi kapinin üstünde ya ister inan ister inanma ne biçim insansın ya

• Yaw yazinca bile terledım tam detayli yazmadım bile yaşayan bilir

• Eğer yalansa insallah balina gelir ozamn aklina gelirim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kızla birlikte olmak istemişsin hamile olsun ne olacak

amı bulmuşsun işini tamamlasaydın be abicim kendi istemiş kesin sende istedin oldu bitti

evlen ne olacak hamile olasa da evlen yarım işini tamamla

0|1
    0|0
    • Hayır cok menfatcı evlenmem abisi geldi yoksa yarım kalmiş işi tamamlardım

• kimseye zarar vermeden yaşa o zaman

• Karşıma çıkma sana penisim ile zara veririm

Erkekler Ne Diyor 6

• cok erotik hikaye okuyosun. vazgeç

1|1
    0|0
    • Yok be kardeşimm yaa bire bir başimda geçtiiii

• yeğenim ne stres yaşamışsın be, kıza söyle 72 saat geçmeden ertesi gün hapı alsın. 20 lirayı geçmez. delikanlı adamsın git al içir hapını, kıza ödetme.

0|0
    0|0
    • Kavga ettk konuşmuyoruz ki bende ertesi gün hapi düşündüm

• ohoo sıçtın o zaman.

• Aynen yaa rüyama giriyor yeme içmeden düştüm :(

• fazla seks hikayeleri okuma

0|0
    0|0
    • Yaaa kardeşim nee hikayesii gerçek

• şanssızlığın bu kadarı a.q adamım ne talihsizsin.

0|0
    0|0
  • sıktır olum lan demek istedim,madem uydurma birşey yazmak istiyorsunuz bari gotunuzle yazmayın ya la

0|0
    0|0
    • Kan bir sus daha bşr kız eli tutmadn o yüzden gercek Sana garip geliyor kalkıp detayına kadar anlatmam herhalde az insan olun

• seni buldum olum heryerde seni arıyodum bu kızı alacaksın yatağımada boşalmışsın yakalamıyım seni

0|0
    0|0
    • Haketen yatağa az geldi

• Tam zamaninda geldin sende :)

• başka yatak mı yoktu niye benim yatağım

Yükleniyor... ;