Kendimi bakire sanıyordum!

Bir durumdan dolayı doktora gittim. 22 yaşındayım ve 5 yaşında hayal meyal hatırladığım bir olay yaşadım. bisikletten düştüm ve pedal vajinama geldi. ailem apar-topar hastaneye götürdü. Annemin sadece vajinama bakıp kanıyor bişey olur mu dediğini hatırlıyorum, doktorda ne konusuldu hiç hatırlamıyorum. doktora gittim bana bakire değilsin dedi ve kimseyle ilişkiye girmedim. İleride evleneceğim kişi bunu sorun yapar mı bana inanır mı yoksa diktirmeli miyim? (Diktirmek istemiyorum yalan söylemiş gibi olurum ama diktirmezsem de hayat boyu yüzüme vurulcak gibi geliyo). Lütfen cevap verin sizce ne yapmalıyım? alaycı cevaplar vermezseniz sevinirim konu benim için oldukça hassas...

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• Ya siz kadınlar şunu anlamıyorsunuz değil mi bakın erkekler bakirelikten çok güvene önem verirler tabi ki bakirelikte önemli ama ilk önde gelen güvendir sana inanan bir sevgilin olduğunda ona anlatırsın durumunu seni gerçekten seviyorsa zaten o taktığın zara hiç takılmaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• diktirirsen kendine olan saygını kaybedersin arkadaşım.

psikolojik olarak altından kalkamayacağın travmalarla uğraşma.

evlenmeden açık açık söyle. zaten seni seviyorsa bunu kafaya takmayacaktır.

2|0
    0|0
  • :)))) inanır sen merak etme. inanmayanı sallama zaten keyfi bilir. seni tanıyan bilen bilir

1|0
    0|0
  • link böyle bişey yapsaydın keşke

1|0
    1|2
  • Kesinlikle bu karsidaki kisinin anlayisina bagli eger anlayisliusa ve seninle bir omur gecirmek istiyorsa sorun etcegini sanmam

1|0
    0|0
  • İlk önce seven olsun, sonrasında durumu anlatırsın. Sorun etmeyebilir, ederse etmeyecek birileri karşına çıkabilir, diktirme yani kandırma üzerine kurulmuş bir ilişki, evlilik ne kadar sağlam olabilir.

0|0
    0|0
  • dürüst olursan ve samimi biriylede inşallah biriylede tanışırsan sorun olmaz ama dikkatli ol herkese söyleme insanlar farklıyorum yaparlar

0|0
    0|0
  • Bence gercegi anlat. Erlkekler daha once ilkskiye girmis ve girmemis kizi anlarlar. Darlogindan hal hareketlerrinden anlatlar

0|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye değişir değer yargıları, ama sen dürüst olup aynısını söylemelisin

0|0
    0|0
    • normal bir arkadaşıma "bakire olmayan biriyle evlenir miydin" dedim, eğer gerçekten seviyorsam o benim için önemli olmazdı dedi... İnşallah evlenceğim kişi de böyle düşünür hayat boyu vebalini almak istemiyorum haklısın

• Bakalim hayirlisi saol

• rica ederim, ama öncelikle senin içinin rahatlaması lazım

• kişiden kişiye değişir böyle durumlar sizin adınıza üzüldüm geçmiş olsun ilerde böyle sıkıntı olabilecegini sanmıyorum bir sıkıntı olursa da şahidiniz var aileniz ...

0|0
    0|0
  • senı tanıyan seven bırı olunca merak etme sorun olmaz bu

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar boşuna beklemişsin o zaman. madem bakire değilmişsin özgürce yaşamaya bak :)

0|0
    1|2
    • olayın zarla ilgisi yok. sizin namus anlayışınız bu kadar kıt işte.

• zarın hiç bir önemi yok ona önem veren aptal toplum kuralları oda türkiye gibi geri kalmış ülkelerde böyle. gerçek bekaret zarla ölçülemez, gerçekten bakire olan biri hiç sevişmemiş olan kişidir.

• bence de zar önemsiz ama toplumdaki görüş hala bu yönde.

• SEN Gerceği söyledikten sonrası sıkıntı değil inanmazsa kapı orda dersin kanıt sundugunda zaten

0|0
    0|0
  • evleneceğin kisiyi diktiripte kandirma hic mutlu olmazsin

0|0
    0|0
  • bu olay kız arkadaşımın başınada gelmişti geçmiş olsun dert etme bence ilerdede dert olmaz eğer sevdiğin kişi sana gerçekten değer verip seviyorsa şahsen ben dert etmezdim...

0|0
    0|0
  • Vicdanın rahat, sorun yapma

0|0
    0|0
  • Vallahi ben artık kadın alırken , yapmadan önce açıp içine bakacağım , dikilmiş mi dikilmemiş mi diye , dikişten de anlarım ben :)

Kızlık zarı dikilmez ayrıca

Sadece iç dudağın içindeki doku dikilir , kanama da dikişlerin kopmasından dolayı meydana gelir.

Saçma sapan yollara başvurmayın . Adam gibi söyle sevdiğine , ailemde biliyor de

Ses çıkarır sorun çıkarırsa adam değildir zaten o .

0|1
    0|0
  • Arkadas ne bisikletmis arkadas ya. Kizlarin %10 u zaten hep bu bisikletler yuzunden bekaretini kaybediyor kucuk yaslarda. Ya pedal diyorsun ya pedal yani ( bilmeyenler icin bknz. link ). Hani nasil olurda 5 yasinda ki bir kiz cocugunun vajinasina kiyafetleri ustundeyken boyle birsey girebilir ve bekaretini bozabilir ? Yani olgun bir kadin bile boyle birseyi vajinasina sokmakta zorlanabilir. Ben inanmadim acikcasi.

0|0
    0|0
    • iki bacacğın açık yere düşsen bile yırtılır o zar kimi balerinlerin öyle oluyor bacağın ayrılsa yeter yeterince esnekleşmeden

• Ya sunu hic düsünmüyo musunuz eger böyle bir durum olmasa ben neden burada benim basima böyle bisey geldi diye yaziyim niye bostan yere milleti oyaliyim bakire degilmisim diyim biraz akillica cevap verin ya sirf cevap vermis olmak icin yazmayin konu benim icin hassa diye de belirttim üstelik inandirma cabam yok hicbiriniz inanmazsaniz inanmayin ne yapabilirim

• Burada akıllıca olan cevabı ben yaziyorum zaten. Bir kadının o yaşta vajinasına bisiklet pedalının girmesinin ihtimali yoktur. Ben inanmıyorum arkadaşım. Neyse sende bakire değilsen değilsin yani ne var bunda ? Sanki kıyamet kopacak.

Kızlar Ne Diyor 3

• ya saçmalama gerçekten seni seven zar var mı yok mu diye sevmiycek sen sen olduğun için sevecek diktirme zahmetine hiç girme

1|0
    0|0
  • Seni seven biri ile evlenirsen eğer bakire olup olmaman umurunda olmaz merak etme. Anlatırsan anlayış gösterir sonuçta ailende biliyor onlara da sorar

0|0
    0|0
    • Ailem bencede biliyor ama bu konuyu bana hic söylemediler hatta ben böyle bir sey hatirliyorm dedigimde hemen kapattilar bakalim hayirlisi

• Annenle konuş sıkıştır anneni sonuçta bunu bilme hakkın var

• Erkekler inanmaz bence. Srn diktir sonucta bu kazara olmus bisey normal yasantina devam et.

bendede biraz suphe var kucukken kazara gitti mi bilmiyorum. Oyle olsa hic dusunmez diktirirdim.

0|0
    0|1
    • Cok kararsizim insallah seninki beim gibi olmaz bir doktora git istersen yillardor kafamda soru isareti vardi benim...

• Ben hic dusunmez diktiririm çünkü opusmedjm bile hicbir erkekle bakireligede onem veriyorum hep kocama saklamak istedim kendimi belki aklinda onun hepbir soru isareti kalir. Kazara yirtildi diye yalan soyleyen cok kiz var . Istemem aklinda soru isaretleri kalsin.ve bir kavga oldugunda yuzune vurmasi bilr olasi...

• Bende ondan korkuyorum zaten en ufak bir kavgada bile yüzüme vurcak mi diye... hayirlisi saol cevap icin

Yükleniyor... ;