Bakirelik neden önemli açıklıyorum, sizce önemli değilse neden ?

namus sadece bakirelikle iki bacak arasıyla ölçülemez ben de biliyorum bakire olup da arkası otoban olan oral yapan nice kız var. ama böyle bir durum var diye de bakirelik önemli değil demek doğru değil.çünkü bakire kızın hiç bir seks deneyimi yaşamamış olma ihtimali az da olsa varken bakire olmayan kızda haliyle böyle bir ihtimal bile yok öpülmüş koklanmış oluyor. ve bana şunu demeyin bir zar paçası bir kaç damla kan neden bu kadar önemli demeyin olay o kadar basit değil, senin sevdiğin kızı hayatının merkezine koyduğun çocuklarının anası yapacağın kızı senden başka biri veya birileri de onun en mahrem yerlerini görmüşse eğer bu bir erkek için ne kadar acı verici bir şey olduğunu hiç bir kızın anlayacağını sanmıyorum. ve o ilişkiye girdiği adam(lar) o kızın o halini hiç bir zaman beyinlerinden silemeyecekler belki orda burada arkadaşlarına anlatacaklar (ben şahit oldum yapan anlatıyor) .ayrıca geçmiş benim geçmişim beden benim bedenim diyip istediğimi yaparım diyenlerede saygı duyuyorum benden uzak Allah a yakın olsunlar. daha yazabileceğim bir çok şey var ama burada bırakıyorum

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Boyle dusunen erkekler varya vallahi mutluyum tebrik ediyorum sizi. Insan bunu omrunde bir kez yasamali onuda esinle yasamali yoksa esinin ne ayricaligi olucakki digerlerinden

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• zaten çoğu erkek ve kadın böyle düşünüyor hala. sadece burada takılanlar ve sagdan soldan duyduğun azınlık kısım hariç. olması gerekende tabiki bu. sadece bazı kızlar saf ve temiz olarak evlenmenin bir koca için ne kadar muhteşem bir şey olduğunun farkında olamayacak kadar aptaldır. beş dk lık zevk için hayatını bok edenlerin allah belasını versin

1|2
    0|0
  • bende senle aynı fikirdeyim kardeş.

bir kız başka erkeklerle arasına bir sınır koymalı konuşurken birlikte çalışırken (okulda veya işte) her zaman koyduğu sınırları korumalı etrafındaki erkekler tarafından bir gizemi gizliliği mahremi olmalıdır. espride yapabilir veya esprilere gülebilir, tartışabilir v.b. ama her zaman bir sınırla. bu sınırları eşiyle aşması ,eşine onun hayatında ne kadar değerli olduğunu hissetttirir. bir bayan düşünün üni de iseniz sınıfta, çalışıyorsanız iş yerinde bazı erkeklerle yatmaya varan birliktelikleri varsa veya sizinlede birlikte olmuşsa o bayanın sizin için bir gizemi kalır mı? keşfedilecek bir tarafı varmıdır? ya da bir insana değer verdiği sevdiği nasıl anlaşılabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;