Lezbiyen ilişki normal mi?

dikkat ederseniz bir çok p*rno filmde kadın kadına sahneler var.ama erkek gay p*rnosu tamamen farklı bir mecra ve zaten onları da sedece eşcinsel erkekler izliyor.biseksüellik diye bir gerçek de var tabi ama,mesela ben bir erkek cinselliğinden tiksinirim.erkeklerin eşcinselliği tamamen sapıklık olarak görülürken kadınların ki sanki daha doğalmış gibi gösteriliyor siz ne diyorsunuz?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Öyle gösterilmiyor deli arkadaşım,lezbiyen videolarının daha çok hoşuna gitmesinin sebebi,senin homoseksüel olmamandan kaynaklandığını aklına neden hiç getirmedin çok merak ediyorum.Tabi ki de tiksineceksin! Erkeksen ve gay değilsen, lezbiyenleri beğenmen kadar normal bir şey var mı?! Gay videolarını kızlar gayet de seviyorlar, öyle gösterilmiyor. Lezbiyen videolarını da ben sevmiyorum,çünkü karşı cinsten hoşlanıyorum.Bu kadar basit!

0|2
    0|0
    • yok ya hadi yaa :)))

• bence sen hiç bir şey yazmasaydın daha iyiydi.bir erkek p*rnocuya teklif bile edemezsin böyle bir şeyi hayatta olmaz der.ARZ TALEPLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOK.

• Sen yazdığımı anlamamışsın :)) Neyse bye :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• kadın kadına daha estetik duruyor

0|0
    0|0
  • doğal değil tabii kii onlar sizin gözünüze hoş görülsün diye çekiliyor

normal kızlar öyle bir şey yapmaz düşünmesi bile kötü

0|2
    0|0
    • tam hötoroseksüel bir insan için tabi ki öyle kadın erkek farketmez ama örneğin swinger p*rnolarda ya da ilişkilerde bile hemen bu tarz yakınlaşmalar olabiliyor.

• :) bu konuda bazı itifarlar da biliyorum da o yüzden yazdım.hiç bu tarz bir şeyi aklına bile getirmemişken.şimdi vazgeçemiyorum diyen hatunlar var yani.

• özendiriyorlar ergenlik çağında izlenirse farklı cinsel eğilimlere yol açabilir.

lezbiyen yapmasa da biseksüel yapar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;