Cevaplarınız onemlı...

sımdı 2 senedır bır ılıskınız var emın olun kız cok sevıyo herseyı paylasıyorsunuz kız guvenıp bekaretını verıyor okudugunuz yere gelıyor aılesıne ylan soleyıp daha sonra kavgalar baslıyor bu kavgalar yıpratıyo kızı ve bır kavga daha sonra kız ayrılıyo ıcımdekı butun sevgıyı askı bıtırdı yaptıklarıyla dıyor sızce gercekten bıtırmıs mıdır ha bı hata yapdım o yaptıgımız ılıskıyı yuzune vurdum sınır krızı gecırdıgımde 1 ay oldu aramıyo telı kapalı dısarı cıkmıyo sızce ne yapamaya calısıyor bana doner mı gerı annesıne babasına yalan soleyıp ıkı kere benım okudugum yere gelıp bı 8 gun bı 10 gun kalıyo zamanında cok sevdıgını soluyo evlılık planları kuruyorsunuz

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Kendini haklı saya bilirsin ama değil sin. Merak Etme pidlik de degilsin. Pislik insanların kalbi olmuyor, senin var. Sadece bir hata yapmışsın, kızı incitmussin. Ve pzür dile barış. Hep kendini değil klxı da düşün. Onun da hisdlerini önemse. Kolay unutmaz seni ama gec kalırsan unutur.

0|0
    0|0
    • 1 ay oldu kardes ne ozurler dıledım he ayrılıgımız tazeyken evınede gıttım ama aılesı de kendısı de eskı zamanlardan hanı namuslu evlerıne hanı ole her erkegı alcak deıl hanı laf cıkmasın dıye olmadı tek carem beklemek evet haklısın uzun sure gecerse unutur ama ya uzun sure sonra benı sevdıgını dusunur sevgısı agır basarsa

• kardesı harıc ulasamıyorum oda acmıyo belkıde kız arkdasım acmasını ıstemıyo ama sonuc olarak acdırmıyo

• kardesıne mesaj atmadım gerı donmedıler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• kızı kırmışsın sevse de dönüp dönmeyeciği kişiliğine baglıdır çok gururluysa dönmez ama belki dayanamaz döner bilemeyiz

0|0
    0|0
    • kardes yukarda uzunca anlattım olanları evet gurulu cok gururlu ama yukarda anlattım bende az cok sey yapmadım ona ıyı anlamda bı oku dusun bakalım affeder mı affetmez mı gercı onu o bılcek ama o kadar yasananlar hepsını anlattım bı oku bakalım gerı zekalı eglen sen dıye baslayan yoruma yorumlarda anlattım herseyı

• sen mallık yapmışsın. kız inşallah geri dönmez sana. kızda malmış senin gibi karaktersize kızlığını vermiş. hata işte

1|0
    0|0
    • asagıya yorum attım oku bakalım bır pısklıgı cok ıyı tanı oku onları kı benım gıbı bır pıslık karsına cıkarsa hemen yolunu degısdır ıkı asagıda bak yorumlara yazdım arkdas tanı benı bır pıslıgı bıraz oku tanı benım gıbı bır pıslıgı

• aklı varsa sana dönmez

0|0
    0|0
    • pıslıgım dımı evet bak asagıda uzunca yazdım bırde pıslıgı ıyı tanı belkı bırgun benım gıbı karsına bırısı cıkarsa hemen tanırsın yolunu degısdırırsın bak yoruma yorum attım anlattım herseyı uzunca bı oku orayı arkdas bır pıslıgın son bır kac cumlesı lutfen rıca edıyorum

• okudum. benimde 5 senelik bir ilişkim var. o kadar zor zamanlarımız oldu ki. ne ayrılıklar yaşadık. kaç kere intihar etmeye kalktım. ama ayrılamadım işte. aşk ne demek çok iyi bilirim. ayrıldığında gelse sarılsa herşey bitcek sanırsın. ama bitmez. ona her sarıldığında o söyledikleri yaptıkları gözünün önüne gelir. zamanla sevginde azalır aşkında. bırak hala aşıkken bitsin. ilerde o kaşarla niye çıkmışım demek yerine çocuklarına anlatcak güzel anıların olur

• ınan ona kaşar dıyemem cunku deıl olsa evlenme hayallerı kurmazdım ben hayatındakı ıkıncı kısıyım ılkı 4 sene surmus cocuk beraber olmak ıstemıs ama o ıstememıs ayrılmıslar he senle neden 2 sene de yapdı dersen ben ona bır erkegın bır kıza gosterecegı en buyuk sevgıyı askı baglılıgı gosterdım hanı aılesıde kendısıde ole genıs ınsanlar deıl babası bu durumu bılse ona neler yapar kendı namazında bırısı zaten ama neden dönmuyo hala bılmıyorum soledıklerım bu kadar koydu ama sence doner mı

• Unutmamistir ben asla unutamazdim ama eger gururmu kiracak bir sey soylediyse o kisi asla ilk adimi ben atmazdim ve kolay kolayda barismazdim kisacasi ne soylediginle alakali biraz

0|0
    0|0
    • gerızekalı eglen sen eglen dıye bırısı yorum atmıs bak ona yorumlarda hepsını anlattım bı oku arkdas o kısıye attıgım yorumları

• 1 ay once denedım cok yalvardım 2 hafata atmadım dun ve bugun attım mesaj sımdı keseyım mı herseyı

• Once senden emin olmasini sagla yani asla onu birakmayacagini dusunsun sonra birden kes iletisimi eger emin oldu diyorsan simdi kes

• Arkadaşım sen kızın yapmış olduğu hatayı yüzüne vurmuşsun. En büyük hata burada sende, kız bekaretini verdi diye kölen mi olacaktı. Bekaretini alana kadar nerdeydi sizin kavgalarınız ipleri eline aldın şimdi gerisi boş geri döner mi diyorsun. Dönse ne olur.

0|0
    0|0
    • kardes asagıdakı gerızekalı eglen dıye baslayan yoruma yorumlarımı yazdım bı oku ne kadar pıslıkmısım bı gor rıca edıyorum

• gerızkalı eğlen eğlen sonra yuzune vur ..ama malsef ki kız senin gibi pisliğe mecbur..Allah affetsin ikinizide zinadan dolayı tovbeye başlayın hemen bence

1|0
    0|0
    • evet gerızekalı pıslıgım dımı ben yuzune vurdum dımı.herseyı uzunca yazmadım dıye pıslık gıbı gorundum dımı.dur o zaman pıslık gerı zekalı anlatsında bır pıslıgı ıyıce tanı arkdas.4 senelık ılıskısı bıtmısdı benle tanısdıgında ılk ıkı ay mutluyduk benı hayata bagladın dıyordu.kımsenın vermedıgı degerı verdın dıyordu.sonra kafası karısdı ya da baska bırsey bana 3 ay senı sevmıyorum ıstemıyorum gıt dedı ben ona sen sevme sevgı karsılıklı olmak zorunda deıl sen sevme ben sevıyorum tamam mesajlarıma

• kardesıne mesaj attım gerı donmedıler gosterdı mı gostermedı mı onuda bılmıyorum ya

• ALLAH YARDIMCIN OLSUN BIRAK ARTIK ONU KENDİ YOLUNU ÇİZZZ

• niye iliskiyi yüzüne vurdun kizin ? gerizekalimisin? senle yasanan bir iliski sanki baskasinla yasamis tövbe tövbe sizin gibilerin hepsinin seyini hadim etmek gerek beyinsizler

0|0
    0|0
    • hepınıze aynı yorumu atıyorum yukarıya yorumlardan bırıne yorum attım bak oku madem benım gıbı bır pıslıgı tanı rıca edıyorum kı bırgun karsına benım gıbı bırısı cıkarsa hemen yolunu degısdır bıraz uzun ama bı okuda tanı benım gıbı bır pıslıgı

• gerızekalı eglen sen eglen dıye bırısı yorum atmıs bak ona yorumlarda hepsını anlattım bı oku arkdas o kısıye attıgım yorumları

Erkekler Ne Diyor 1

• Hem ilişki yaşıyorsun hem yüzüne vuruyorsun karaktersizlik görüyorum biraz sende bence dönmese iyidir.Ama bekaretini vermiş fedakarlıklar yapmış kolay kolay bitirmez

0|0
    0|0
    • yukarda yorum yapan bırıne karaktersızlıgımı pıslıgımı anlattım oku bakalım kardes kı bır pıslıgı ıyı tanı evet ben pıslıgım karaktersızım bı oku bakalım yukarda yazdım bı yoruma yorumla herseyı orayı oku sonra pıslık karaktersız olan benı yasananları tanı

• Çok uzun üşeniyorum okumaya hem neden kendini kanıtlamak zorunda hissediyorsun ki

• kAnıtlama deıl ınan kı arkdas ben onu ole sevdım kı kısaca yazdım yanlıs anlasıldım bırazda olsa bende haklı mıyım onu bılmek ıstıyorum yoksa tamamen bı pıslık mıyım

Yükleniyor... ;