Bu gördüğüm kızlık zarı mı oluyor? Bakire miyim?

vajinanin icine baktim aynayla hic delik yok gibi duruyordu. Biraz zorlayinca minik siyah delik gordum. Bu gordugum kizlik zarimi ? İnternetteki resimlere benzetemedim.

kucukken parmagimi sokmustum biraz icime kurt dustu. Lutfen ciddi cevalar verin doktora gidicem ona göre. Bakire olmayanlarda icine bakinca direk delik mi gorunuyor ?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Yok kafana takma kızlık zarı öyle hemen herşeyde patlamaz kolay kolay kan felanda gelmemiş baya parmagını iyce sokman lazım bir kaç defa dert etme

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• zar sanıldığı gibi bütün vajinayı kaplayan bir örtü değil vajina girişinin yanlarında bulunan dış kısmında daha doğrusu bir örtü ama tamamen kaplamaz ve parmak sokmakla kızlık bozulması zor bozulması için 3-5 cm arası kızdan kıza değişiyor birşey girmesi gerekiyor ya da çok çok zorlaman o yüzden korkma ve vucudunun hiç biryerinde ışık göremezsin heryer karanlıktır sadece çok zorladığın için o kadarına ışık vurmuş gözükmüş olabilir rahat ol

0|0
    0|0
  • Moralini bozmaman için doktora görün bence.

0|0
    0|0
  • fotoğrafını link yapsan yorum yapabiliriz ama görmediğimiz bir şeye yorum yapmak zor.. ya da özelden gönder.

0|0
    2|0
  • siyah noktalar/delikler görünüyorsa bakiresindir :)

0|0
    0|0
  • sene 2014...zavallı haydar hocam hala bunlarla uğraşıyo...bakiresin yavrum zarın duruyo evladım

0|0
    0|0
    • Değerlerim yillara gore degismiyor benim.

iyiki avrupali oldunuz jön türkler sizi.

• değerine laf söyleyen yok yavrum.ama hala bukadar ilkel kalmak.araştırmamak.bukadar basit bilgileri bile hala bilmemek...insaf.madem okadar değer yargısı diyosn bizahmet ne nedir öğreniver

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakire olunca delik yok gibi olur evet

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;