Arkadaşlarım lezbiyen mi?

Ya benima rkadaşlarım çok garipler.Sürekli birbirlerini dudaklarından öpüyorlar,birbirlerinin gögüslerine dokunuyorlar felan ama lezbiyen değiliz diyorlar.

Ben ve benima rkadşaım böyle şeyler yapmıyoruz ve bize çok anormal geliyor ama onlar sürekli yapıyorlar.Onlar yaptıkça diğer kızlarda yapıyor sonra hepsi yapıyor.Sınıfmız 47 kişi ve 28 tane kız var bizim dışımızda yapmayan kimse yok desem yeridir sanırım.Sadece bir kaç kişi dudaktan öpüşüyor ama diğerleride sürekli birbirlerinin orasına burasına elliyorlar.21 yaşında kazık kadar kızlar.Neden böyle yapıyorlar?Sevgililerinin olup olmadığını bilmiyorum sormayın.Ama hepsinin lezbiyen olmasıda sizcede anormal olmaz mı?Bu işte bir gariplik var?Bütün kzıalr mı böyle yoksa sadece benim tanıdıklarım mı bu kadar garipler?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer bir soruya verdiğim cevabı sizinle de paylaşayım... Çocukluk döneminde cinsiyeti biyolojik olarak belirleyen, testosteron (erkek cinsiyet hormonu) ve östrojen (kadın cinsiyet hormunu) insanlarda eşit seviyededir. Bu nedenle biyolojik olarak çocukların cinsiyeti yok diyebiliriz. Ergenlik dönemi ile birlikte fiziksel cinsiyete göre hormonların biri artarken diğeri azalmaya başlar. Böylelikle cinsel karakterler de yerlerine oturmaya başlar.. Hormonların bu değişikliği biyolojik olduğu kadar sosyolojik etkilere de bağlıdır. Hormonlardaki değişikliğin hızı insanlarda çeşitli etkilere neden olur. Bunlar bazen aşırı makyaj yapma, agresiflik, karşı cinse aşırı ilgi ve ya tepki, cinsiyete göre kendini gereğinden fazla erkek ve ya dişi gösterme çabaları olabildiği gibi, sorunuzun cevabı olan; kendi hemcinsine ilgi olarak ta belirti gösterebilir. Ergenlik döneminde gençlerin, toplum ve ebeveynler tarafından hatalı yönlendirilmesi, olası taciz ve ya yukarıda bahsedilen hemcinse ilginin davetkar etkileri, hormonal kararsızlıklara ve dolayısı ile ileri yıllarda homoseksüel davranış bozukluklarına yol açabilir. Yetişkinlik yıllarında dahi karşı cins hormonu azalmış olmakla birlikte etkisini yitirmediği için benzer tepkiler oluşabilir. Bu hormonlar yaşlılık dönemiyle birlikte tekrar birbirine yaklaşmaya başlarlar...

0|0
    0|1
    • Ya ama arkadaşım 28 kızın en az 20 tanesi böyle şeyler yapıyor ya sürekli birbirlerine dokunuyorlar bazılarıu öpüyor hatta.Ya ne biliyim diğer kızlarda böyle mi acaba?Çoğunluğun normal olması gerkeiken bizde çoğunluk anormal.

• Yani sence bu normal bir şey mi?

• İnsan ve ahlak olarak normal değil, canlı olarak normal... Doğadaki tüm canlılar birbirlerine bu tür davranışlarda bulunurlar... Hayvanlarda ahlak kuralı olmadığı için bunu karşı cinse rahatlıkla ve açıkca yapabiliyor. Arkadaşların mahalle baskısı nedeniyle karşı cinse yapamadıklarını kendi cinslerine yapıyorlar...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• lezbniyen değiller ama kendilerine dokundukları zaman heyecan duyuyor olmalılar . hem eğlence ile kendilerine dokunurlar hemde heyecanın zevkini çıkarırlar .

0|0
    0|0
    • Ya bu yaşta böyle eğlence mi olurİlkokul bebesi eğil ki bunlar?Evlenecke yaşa gelmişler artık sevgilş bulsunlar neden birbirlerine dokunup duruyorlar?Hayır kimsede bir şey demiyor ya.Erkekler desen çok memnunlar bu durumdan.

• ben kız olsam bende kız arkadaşıma dokunmaktan hoşlanırdım : )))

• valla karşı cinsle ilgileri yoksa lezbiyen oldukları kesindir :) seninle ilgilenebilirim istekliysen eger amaç belli gizli ve sınırsız sevişme :)

0|0
    0|0
  • Gariplerin ortasına düşmüşsün sen. Dudaktan öpüşen arkadaş mı olurmuş

0|0
    0|0
    • Ya ama hepsinin böyle yapması anormal değil mi?Bazen eşcinsel okuuna mı düştüm diye düşünüyorum?

• Avuçlamak değil yaa abartmayalım sadece dokunuyorlar..Konulmaları giyimleri felan normal...Ya kişilikleri böyle olsa bile garip.Herneyse teşekkür ederim

• O kadar garip kişiliği olan insanlar var ki onların yanında bunlar doğal kalır...

Rica ederim.

• highschool 5 lesbian camp.

0|0
    0|0
  • Seni lezbiyen okuluna yazdırmışlar. Okulun adı ne demiştin ?

0|0
    0|0
  • Senin tanıdıkların böyle garipler hem lezbiyenler hem de motor olmuşlar heralde :D

0|0
    0|0
  • veba salgını mı lan bu bir kişiden yayılacak :D

0|0
    0|0
  • Ergenlik tavan yapmış ne yiyonuz.

0|0
    0|0
  • hoşlantı desek yeridir ya lezbiyenlik daha çok ilişki ile gerçekleşir erkeklerden hoşlanmazlar

0|0
    0|0
  • Salgın mı var

0|0
    0|0
  • Azıcık mühendislere de calısın... Bizim sınıfta kız bile yok

0|0
    0|0
  • bizde yapıyoruz sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşlarını dudaklarından mı öpüyosun? O.o

• tam öpüşme değilde elleme falan her yakın arkadaşda olur merak etme bakma bunlara sen :D

• azmışlar erkeğe dokunamyınca birbirlerine dokunuyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sınıf beni aralarına kabul edermi :))

0|0
    0|0
  • aralarında olmak ısterdım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;