Kız kardeşim sekse çok düşkün yanlış bir şeyler yapmasından korkuyorum :(

Merhaba arkadaşlar benim 13 yaşında bir kız kardeşim var ve defalarca masturmasyon yaparken yakaladım bozuntuya vermedim hiç ama artık dahada tuaf tehlikeli şeyler yapar oldu sürekli erkeklerle geziyor ve internette sanal chat sitelerinde dolanıyor. Ayrıca en son geçmişine baktıgımda gay p*rnosu izlemiş çok garip ben hiç böyle şeyler yapmamıştım. Kız kardeşimi nasıl bilinçelndircem nasıl yalnış bir şey yapmasını önliycem yardım lütfen ? :(

Güncellemeler:
Konuş demesi normal en demem lazım nasıl demem lazım hiç bilmiyorum. :(

0|1
311

En İyi Erkek Görüşü

• gay p*rnosundaki adamlar genellikle çok yakışıklı olur diye dıuymuştum muhtemelen bunu keşfetmiş kardeşin o yüzden onları izliyor. bu yaşlarda izlemesine karışmamak lazım yalnız takibi elden bırakmamak gerekir. boş bırakırsanız sıkmazsanzı her an yanlış yapabilir ama izlemesine bence karışmayın derim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• 13 yaşında dedin doğrumu?

0|0
    0|0
  • kardeşinle konuşacaksın güzel bir dille anlaşılır br şekilde konuşmayı denemelesin yoksa çok tehlikeli bir yaşda yanlış bir şey yapıpı farkına varamadan kendini ömür boyu üzülebilir alllah göstermesin kardeşini karşına al konuş bence. konuştun olmadımı bana mesaj at başka çözümler bululaım tamam mı

0|0
    0|0
  • bilinci bir sekilde istiyosan pedagog a gidiceksiniz o sızı ve onu bilinclendiricek benim bildiğim kızların gay p.rno.u izlemesinin tek bir acıklaması erkekleri merak etmesi okadar

0|0
    0|0
  • annene söyle bence

0|0
    0|0
  • kendini yeni yeni tanıyor... ona örnek olacak kişi sensin al karşına konuş yanlış yaptığını zamanı gelince her şeyin zaten olacağını anlat... gerekirse piskologdan destek al...

0|0
    0|0
  • oha 13 yaşında coşmuş kardeşin.

0|0
    0|0
  • suclamadan ve nazık bı sekılde konusmalısın sonra ters tepmesın

0|0
    0|0
  • konusarak anlatırsın, kızarak hakaret ederek kedinden uzaklaştırırsın.

0|0
    0|0
  • onun isteklerinin tam tavan yaptigi yaslarda simdi o, bu 15-16 yasina kadar sürer ve sonra kendini kontrol etmeyi ögrenir, belki / insallah / umarim

0|0
    0|0
  • Benim kuzenimde o yaşlarda başladı hatta o yaşta kendi yaşıtı zenci ilede takılmıştı. Her sevgilisiyle birlikte oluyordu. 30 una geldi hala sevgili yapıp sevişme peşinde anlayacan eğer bu onun karakteriyse işiniz zor çünkü bizim kuzen bizlere çok şey yaşattı. Umarım ki hevestir nediyim dediğim gibi huysa yandınız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ergenlige yeni girmiş olmasının vücudunun her geçen değişmesinin etkilerini fazlasıyla yaşıyor , uygun bir dille onunla konuşmalısın normal davranışları yanında yanlışlarını da bilmeli .

1|3
    0|0
  • Konuş kardeşinle kırmadan onu

0|0
    0|0
  • karşına alıp konuşmayı dene bu yaşlardaki çocukların cinselliğe meraklı olması gayet normal biraz bu konular hakkında bilgilendirirsen iyi olur bence

0|0
    0|0
    • kardeşine neler yaptığını bildiğini bu konularda nederecede bilgisi olduğunu sor neler sormak isterse sormasını söyle

Yükleniyor... ;