Bayanlar siz hangisini seçersiniz?

fazla uzatmayacagım hemen soruma geciyorum şimdi uzun zamandır sevgilisiniz ve her gün birbirinizi cok sevdiginizi söylüyorsunuz ve ikinizde tam evlenme cagındasınız sevgiliniz size asla hayır diyemeyeceginiz mükemmel bir evlilk teklifi yapdı diyelim sizin agızınız acık kaldı şaşdı kaldınız öyle inanamadınız ama cokda mutlu oldunuz süprizden ve evlenme teklifinden belki evet diyeceksiniz ama sevgiliniz dur dedi hemen evet veya hayır deme sana birşey itiraf edecem dedi ve dediki benim penisim küçük ve işlevi kötü dedi erken boşalma gibi sorunlarıda var cinsellikde seni tatmin edemeyebilirim dedi ama evet dersen ikimiz içinde doktora gidip tedavi olacagına söz verdi bu durumda cinsellik mi ? yoksa sevgi mi ? önce gelir ve evlenme teklifini ne cevap verirdiniz tedavi olma sartı ile evet mi yoksa cinsellik benim için cok önemli doyumsuz biriyim diyerek hayır ?

cevaplarınız için şimdi den herkeze teşekkür ederim gizli kullanıcıda gelebilir münkünse herkez bir cevap yazsın ankete katılırsanırız cok sevinirim .

 • Evet
  A seç
 • Hayır
  B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

 • ben herseye ragmen evet derdim

  sonucta uzun zamandir birlikteyiz ve birbirimizi seviyoruz

  kim bilir okadar zaman icerisinde ne sorunlar yasandi ama yinede vazgecilmedi

  o durumda cinsellik ikinci planda olurdu yinede imkani varsa tedaviye basvurulurdu ama cözüm yoksa bile sevdigimizden vaz gececek halimiz yok yani :)

  0|1
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;