Kızlık zarı Al belayı :)

Bir kızı cok sevdiniz ve evlenmek üzereseniz. bakire oldugunu söyledi ama kızlık zarını mastürbasyon ile bozdugunu söyledi. buna inanır mısınz ?

biriyle birlikte olup olmadıgını anlar mıısnız :)? tesekkürler

0|0
018

En İyi Erkek Görüşü

• Saglam bir iliski dürüstlük üzere kurulur. Yalan üzere kurulan bir evlilik yürümez ve eninde sonunda yalan ortaya cikar ve evlilik fazla sürmez. Yalanin mumu yatsiya kadar yanarmis. Iki tarafta dürüst olmali. Kizlarin kizlik zari var diye kizlardan namuslu olmalari beklenir, erkekte istedi hersey yapar. Bu dogru degil. Erkektete namus vardir. Iki taraf dürüst olmali. Evlilik güven üzere kurulmali, gerisi herzaman insani mutsuz eder. Güven yok ise mutlulukda yoktur. Kizlar doktorlara giderek kizlik zarlarini diktiriyorlar, buda cok yanlis. Benim fikrim bir erkek evlenmeden önce cinsel hayati oldugu ise bunu kiza söylemeli, ayni sekilde kizda bir iliski yasamis ise söylemeli. Korkunun kimseye faydasi yok. Ortaya iktiginda daha cok sorunlar ortaya cikacaktir. Bastan evlenmeden söylenmeli. Ben artik kizlik zarina falan güvenim maalesef kalmadi. Kiz bana güven veriyor ise ozaman evlenirim. Benim icin en önemli olan karekter, ahlak, namuslu olmasi güzellik falan bunlar gecici ve ikinci pilanda. Tabiki cirkinde olmassin. :-))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• ZARDAN BANA NE .. SEVGIYI ASKI ZARLA MI SINAMAM. benımle oldugu sure dahılınde bana olan sadaketıne onem verırım :)

bı kadıanı baskası ıle bırlıkte olup olmadıgını bacagını acıp bakarakta anlayamayız ::)

ayrıca kızlık zarının ne olduguna bakınnız . link

1|0
    1|0
  • evlenmeyi düşündüğüm kadına güvenmesem zaten böyle bir şey düşünmem... ve güveniyorsam sadece dürüst olmasını isterim... o böyle diyorsa güvenirim... aksi takdirde her şeyin daha berbat olacağını bile bile yalan söylemez...

1|0
    1|0
  • o ana kadar bende yeterince güven oluşturduysa inanırım...

1|0
    1|0
    • hiç şüphen olmaz yani

• haklısınn

• teşekkür ederim.

• bana karşı duyduğu sevgiye bağlı herkesin bir sefer hata yapma şansı vardır bu dünyada

1|0
    1|0
  • evleneceksem güvenmişimdir sevmişimdir o yüzden inanırım.

1|0
    0|0
  • asla inanmam artık yalan söylemiş iş bitmiş inansam bile o şuphe ile evlilik yürümez sorun zar var yok degil sorun yalan

0|0
    0|0
  • Ben anlarım :D

0|0
    0|0
  • Kızlik zarı al belayi hahahaha:)) dürüstlük cok önemli herkonuda:)

0|0
    0|0
  • Hiç bir salak yemez gerçekten bozsan bile inanmaz...midesi yoksa kabulleni severse ( mide kramplarına rağmen ) kabullenir ama bir erkekten asla hak ettiği değeri göremez

0|0
    0|0
  • hangi saf inanır buna. klitoral masturbasyon diye bişey var

0|0
    0|0
  • Buna kim inanır :)

0|0
    0|0
  • inanmam zikiştim desin anlarımda bu şekilde işim olmaz :D

0|0
    0|0
    • diğer türlü daha kötü deglmi:) baska bir erkekle olmus olması

• dürüst olsun yani öyle kendi kendine bozlmaz o yalan sölemesin zikiştim desin rahat ayrılim yani :D

• seversem inanırım

0|0
    0|0
    • hmm peki sonradan şüphen falan olur mu?

• sanmıyorum. güven sorunu var bende de . bir defa konusu açıldıktan sonra durup durup konusunu açmam.

• o kız senmisin

1|0
    2|0
  • ben saf biri olmak istemem

0|0
    1|0
  • zarı kendi bozduysa bile hazır bozulmuşken birkaç test sürüşü yapim demiştir kesin. konu zar olup olmaması değil kişiliğinin nasıl olduğu. En nihayetinde o güne kadar zarı korumuş olup evlendikten sonra kamuya açanlar bile var.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kimse inanmaz tam anlamıyla hep bir kuşku kalır insanın içinde,seven insan sadece doğru olduğuna inanmak ister.

0|0
    0|0
    • hmm ama bu olamaz mı? ya da kızın ilişkiye girip girmedği anlasılamaz mı?

• Hal ve hareketlerinden karakterinden anlasılır bence bir insan ne kadar rol yapabılırkı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;