Hamile kalma ihtimalim var mı acaba?

Daha yeni evliyim ve hamile kalmak istemiyorum bir sorum olucak eşimle adetimden 2 gün önce birlikte olduk içime boşalmadı ama vajinamın üstüne boşaldı gittim hemen yıkadım 2 gün sonra adet oldum normalde 5-6 gün sürer bu sefer 3 gün zor sürdü acaba hamile kalma ihtimalim var mı

Güncellemeler:
Adet oldum ama Üstünü görme diye bişey var o yüzden korktum

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle değil. Spermler vajina içinde 3-5 gün yaşayabilir. kadın yumurtası Rahim içinde 1 gün yaşar. Yumurta;

27 günde adet olan 27-14=13. gün yumurtlama

28 günde adet olan 28-14=14 gün yumurtlama,

29 günde adet olan 29-14=15. gün yumurtlama

30 gümde adet olan 30-14=16. gün yumurtlama.

Bu yumurtlama günlerinde vajinada yaşayan sperm veya o gün cinsel birleşme olursa hamile kalma ihtimali olur diğer zamanlarda olmaz. Yani yumurtlama gününe 2 gün kala cinsel birleşme olursa bu spermlerden vajinada yaşayan kalabilir ve o gün oluşan yumurtayı dölleyebilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Merhaba arkadaşım,

Vajinanın üstüne boşalmasıyla hamile kalma olasılığın çok ama çok zayıftır...

0|0
    0|0
  • İaç filan aldın mı ilişki sonrası?

0|0
    0|0
    • Hayır

• Hamile değilsin bence ama aklından çıkması için test yapman en iyisi.Şimdi çıkıcam gelirim bir süre sonra.Sorun varsa sorabilirsin o zaman.

• İçine boşalmadıysa sorun yok. Erken bitmesi de yaşadığın stresten dolayıdır. Kadınların adet düzenlerinin bozulmasının en önemli sebeplerinden biri de sürekli olarak "Acaba hamile mi kaldım?" diye düşünmeleridir.

0|0
    0|0
  • Hamile kalmış olsan adet görmezdin korkmana gerek yok.Düzenli adet görüyorsan adetindei bir hafta öncesi ve sonrası hamile kalınmaz .Yinede dikkatli davranmanız gerekir

0|0
    0|0
  • korkma içine boşalmadıysa %1 ihtimal var kalmamışındır.

0|0
    0|0
  • yok yahu ne alaka

0|0
    0|0
  • zor ihtimal meraklanma ama imkansız degil

0|0
    0|0
  • sen evli falan değilsin sallama yavrum salla baban s ccak agzına :D

0|0
    0|0
    • Hangi kafayı yaşıyorsun 1,5 yıllık evliyim

• Seni mi gerdi benim evliliğim senden inek bile olmaz emin ol yavrumlu tatlımlı konusmayıda kes az insan ol yazıp durma

• moruk para var huzur var napim :)

• Olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok merak etme iliskiden dolayı kisa sürdü

0|0
    0|0
  • hayirli olsun anne oluyorsun.

cocuk odasina bakmaya baslayin bence

0|0
    0|0
    • Ne alaka genelinde hayır dediler ama

• Nasıl bu kadar eminsin ama :(

• basima geldide ondan

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır

0|1
    0|0
  • regl olmussun işte daha ne

0|0
    0|0
    • üstünü görme ne demek

• En iyisi eczneden test alıp yapmak ya da bu ayda bekliyim bakalım hasta olucam mı sen adet oldun mu

• oldum ben

• yok

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;