Kızlık zarı çoook önemli !?

Bunu öküzlerimizi bilgilendirmek amaçlı yazmak istiyorum. Belki daha önce yazıldı ama hatırlatmakta fayda var.

Neden bu kadar aptalca bir zihniyet var acaba?

Sen git ben bakire birisiyle evlenecem diye tuttur, ama her türlü b.ku yemiş ol. Oldu, başka?

Arkadaş, sen kızlık zarına bakıp eş seçiyorsun, ben de bakirim diyorsun, dini açıdan günahtır diyorsun ama gidip ne kadar açık veya dar giyinen kadın varsa bakıyorsun.. Bu ne peki? göz ile zina olmaz mı sanıyorsun? Bu beden sana emanet verilmiş, sen aslında ruhunsun.

Zannediyor musun ki kadınlara iç çeke çeke baktığında sevap işliyorsun ? hani güzele bakmak sevap ya.. resmen tecavüz ediyorsun gözünle öküz! bu zinadan daha büyük günah..

Kızlık zarı bir kadının daha önce ilişkiye girip girmediğini anlamak amacıyla erkekler için hazırlanmış garanti belgesi değildir!

Önce öğren sonra konuş..

bu iğrenç zihniyet yüzünden kadınlar ne yapacağını şaşırdı. bir çoğu özgürce sevdiğiyle birlikte olmak istiyor ama sen onu kızlık zarı ile yargılayacaksın diye ve toplum psikolojisi yüzünden baskı altında kalıyor.

bu düz beyin ve ilkel zeka ile kadınları ezmeye hakkınız yok.

aşağıdaki yazı alıntıdır;

"Kız çocukları henüz daha küçük bir bebek veya çocukken dış dünyanın mikroplarından sadece 5-6 cm uzak olan karın içindeki steril ortam kızlık zarı tarafından korunmaktadır. Kızlık zarı olmasaydı küçük yaşta kakasını ve çişini altlarına yapmaları veya bilmeden vajinalarına parmaklarıyla dokunmaları bu çocuklar için büyük tehlike teşkil edecekti. Karın zarına ulaşabilecek mikroplar ciddi sorunlara yol açacağından birçok kız çocuğu ergenliğe bile ulaşamadan ölecekti. Bu bakımdan kızlık zarı kadının genital bölgesini dış etkenlere karşı koruyan bir engeldir ve bu amaçla yaratılmıştır."

öküzlerimiz de yorumlara katılırsa belki bir şeyler öğrenebilirler..

benimle aynı fikirde olanlar?


1|1
13

En İyi Erkek Görüşü

 • Bir tek zarla bekaret ölçülemez. bekaret kavramı insanımızca çok yanlış değerlendiriliyor. erkekler için de bir BEKARET SÖZ KONUSUDUR. evlenene kadar temiz yaşayabilmiş bir erkek de aslında bakirdir. kızlık zarındaki yapı nedeniyle bakire olduğu halde sen bakire değilsin diye aşağılanıp geri gönderilen kızlar olduğunu öğrendiğimde hüngür hüngür ağlamıştım. halen de içim titrer. bekaretin bir zarla ölçülmesi, kanın çarşafa bulaştırılıp kapıda bekleyen anababaya gösterilip sergilenmesi en rezil törelerden birisi. bakirlikten bakirelikten kasıt evlenene kadar temiz kalmasıdır. diyelim ki temiz kalamadı eğer pişman ise temiz kabul edilmelidir. bir kişi bir hata yaptığında erkekse genelde hoş görülür ama bayansa öldürülüyor bir de. geçmişinde bir hatadır yapmış ama pişman olmuş ve artık o yanlışının farkında olan bir bayan bu toplumda evlenemiyor bile. hep isterim ki ya bana öyle bir bayan denk gelse geçmişi ile asla yüzleşmeyeceği bir hayat versem ona diye. normalde erkekler hep bakire isterler. aman el değmemiş olsun derler. ama ben bu genelin dışındayım. bence o bayan da bakiredir isterse geçmişi çok ama çok karanlık olsun. eğer o geçmişten pişmansa ve hatasının farkındaysa o da bakiredir benim gözümde. aslında bekaret ya da bakirlik böyle bir şeydir. farkındalıktır. kendini sevdiğine saklamaktır hatasından dönüp de bunu yapabilir. sorarım ki erkeklerin çoğu bekar kalabiliyor mu? hata yapıp pişman olanlar için söylemiyorum. artık bu kötü hayatı alışkanlık haline getirenler, her gün farklı kadınlarla yatıp kalkanlar için söylüyorum. onlar bakire temiz kalmış bir bayanı hak etmiyor! ama hatasından dönenler elbette gözümde bekardırlar. bekarlık bakirelik kavramı kişinin ahlakıdır aslında. kişinin ahlakı kişiliği bekar/bakire değilse biyolojik açıdan bekar/bakire olmuş ne yazar? islamda bu kavram nasıldır merak edenler için söyleyeyim. islamda da tevbe hakkı var bildiğimiz gibi. Allah insana tevbe hakkı vermişse aslında insanlara pek laf düşmüyor. islamda yine bakirelik kavramı kişinin biyolojisinde değil ahlakında aranılır. kişi zaten ahlaken bekarsa genellikle biyolojik olarak da bekardır. tabi hata yapıp tevbe etmişse de yine bekardır. ama hatasında ısrar eden artık temiz bakire/bekar bir eşi hak edemez. evlenirken benim için ahlaken bekarlık önemlidir biyolojik açıdan asla önemli değildir. geçmişi çok karanlık da olsa hatasından pişman olan birisi bakiredir gözümde. Hatasından tevbe edenlerin tevbelerinin kabul edildiği o kadar yaşanmış olay var ki Allah bu hakkı veriyorsa benim boynum kıldan incedir bu konuda. İlle de biyolojik bakirelik diye tutturan erkekler hatasından dönmüş birine sahip çıkmadıkları için öldüklerinde pişman olacaklar. keşke dünyada öylelerine sahip çıksaydık diyecekler. kadınlarda kızlık zarı var peki erkeklerde ne var? erkekleri kim bağlayacak? erkeklerin bekarlığını kim tespit edecek? işte burada işler değişiyor. bazı illerde erkekler geneleve gittiklerinde erkekliğini ispatlamış kabul ediliyor. Bu çok büyük bir rezalet!..

  2|1
  0|0
  • ben de geçmişinde bir hatadır yapmış hatta fahişelik yapmış da olsun sonrasında pişmanlık duyan bir bayanla evlenmek istiyorum. şimdi sorarlar neden diye. öyle bir bayanla evlenirsem beni daha çok sahiplenir/sever hatta bana hep saygı ile bakar. beni kendisinin kurtarıcısı olarak görür. kimse ona değer vermezken ben ona değer verip EŞİM CANIM diye bağrıma basarsam o kadar memnun olur ki benim için pervane olur. Tabi bu dinen de ayrı bir sevaptır. böyle bir insana sahip çıkmak çok sevap..

  • umarım karşıma böyle biri çıkar :( gerçekten çok istiyorum ama denk gelmiyor ki çevremde de yok böyle birisi

  • ağzına sağlık. değinmediğim bir çok konuya değinmişsin.

   erkekler milli olduğunda "vay koçum benim" kızlar bekareti bozulunca "vay o.spu" denen bir toplumda yaşıyoruz.. bu ne ayarsızlıktır ...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Helal olsun arkadaşım sana cidden çok matıklı yazmışsın kendini yormuşsun ama anlatıklarının su katılmamış saf düşünce özürlü insanlara bir şey ifade edeceğini sanmıyorum

  1|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 2

 • Ulan mal zinadan falan bahsetmişsin ama evlilik öncesi ilişkiyi normal karşılamışsın. Namussuzluğu savunacam diye ne diyeceğini şaşırdınız

  0|0
  0|0
 • herkesin düşüncesi kendine. sana aptalca gelen başkasına namus olarak gelir.

  sen git kendine bir patlak davul edin ve mutlu ol

  0|0
  0|0
  • bakire olan ama onlarca sefer farklı kişilerle anal oral seks yapmış, ama bu konu hakkında "kimseyle cinsel ilişkim olmadı" diye yalan söyleyen bir kadın da zaten namus abidesidir dimi..

   namus bekaretten ziyade zihindedir..

  • bence doktora görün

  • kızlık zarı namus ölçüsü değildir. bekaret ahlak işidir. geçmişi her ne kadar karanlık olursa olsun her insanı af dileme hakkı vardır, af diledikten sonra aynı hatayı tekrarlamamak için gayret sarf ederse zaten Allah ona yardım eder. öyle bir insanla evlenilir de neden evlenilmesin

Yükleniyor... ;