Kan akmadı. Zar bu kadar ileride olabilir mi ki?

Merhaba arkadaşlar

Erkek arkadaşı ile bakire olduğum için sınırlı biyere kadar sevisiyordk fakat bugün sınır olmadı ve seks yaptık ama benden kan akmadi bakire olmadığıma inanıyor ama yalan söylemiyorum. Zar bu kadar ileride olabilir mi ki?

Güncellemeler:
Bir arkadaşım kan akmak zorunda değil dedi böyle birşey olabilir mi ?

0|0
120

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Çok büyük ihtimalle kızlık zarın esnektir... Ancak ne olursa olsun, sana değil de vajinandan akacak 2 damla kana inanmayı tercih eden bir erkekle hiçbir geleceğin olamaz... Seni seks için kullanıp kullanıp sonra da bir kenara atar...

Bence ilişkini uzatma ve bitir şimdi...

5|0
    0|0
    • Yok kana bakan biri değil. Beni bugünden sonrası ilgilendirir geçmişini sormam dedi. Çocukta değil zaten öyle bir salaklik yapacagni sanmıyorum 29 yaşında adam

• Aç kapıyı aşağıdaym :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• kızlık zarı Genellikle 2-3 cm kadar içeride ve 2-3 mm kalınlığındadır. Penis kısa olsa 12 cm dir.

3 cm içerde kabul edelim 12-3=9 cm 3 cm si girmemiş olsun, 6 cm zar 6 cm zarı esnetse o zara vardığında hissetmeli idi. Eğer esnemiş olsa sen açı çekmeli idin. Kızlık zarının yapısı, elastikiyeti, yeri ve kalınlığı her kadında farklıdır. Kızlık zarı yapısına ve şekline göre ilk ilişki sonrası olan kanamanın miktarı ve olup olmaması da değişkenlik göstermektedir. Tüm kadınlarda kızlık zarının yapısı farklı ve ortasındaki delik değişik büyüklük ve yapıdadır. İlişki ile kanama olup olmayacağı bu ortadaki deliğin genişliğine ve esnek olup olmamasına bağlıdır. Değişik tipte kızlık zarları vardır.

Esnek, yırtılmayan hymen; cinsel ilişki ile yırtılmayan, esnek kızlık zarı olarak isimlendirilen durum. Kızlık zarının ortasındaki normalde de var olan delik-açıklık, normal kızlık zarına göre daha geniştir. İlişki sırasında yırtılmayıp penisin girmesine kanama olmadan izin verebilen bir oluşum şeklidir. Burada penisin kalınlığı da önemlidir. Ancak doktor muayenesi ile değerlendirilebilen bu çeşit kızlık zarında, ilişkide kanama olmadığı için çiftler genellikle muayene için jinekoloğa başvurmaktadırlar.

0|0
    0|0
  • ileri derken? oyle bırsey soz konusu degıl,elastıkdır sadece,bazı hanımların dogumda bozulur hımeni,zarar gormusmudur? evet...

oyle bır kız hatırlıyorum memleketde yatmadık adam bırakmadı hepsınede elastıgım ben galıba derdı,herkesde yemıstı:)))toydu herkes:P

0|0
    0|0
  • O' na yani erkek arkadaşına internetteki doktorların yazısını okut yani bu kız zarının esnekliği hakkındaki yazıları. Bir yerde okumuştum kadının kızlık zarı doğumdan sonra patlamış.

0|1
    0|0
  • Kızlık zarının esnek olmasının yanında,

100'de 1 ihtimalle kızlık zarının doğuştan olmama ihtimali de var.

0|0
    0|0
  • bencede esnektir ama zarı yırtması için öyle çok uzun bişeye gerek yok 8-10 olsa yeterli olur.

0|0
    0|0
    • O kadar vardı zaten onunkide

• mısır tarlasında düşmüşsündür

0|0
    0|0
  • almış sikmiş daha ne bakireliğini dert ediyor.

0|0
    0|0
  • Zar esnek olabilir

0|0
    0|0
  • esnektir kan gelmemişte olur

0|0
    0|0
  • zar esnek olabilir ya da partnerin penisin küçük gelmişdir

0|0
    0|0
  • Esnek olabilir.

0|0
    0|0
  • senin zarın elastik

0|0
    0|0
  • zarın esnektir ona bunu açıkla tekrar yapın deneyn

0|0
    0|0
  • Bişey olmamıştır o zaman.

0|0
    0|0
  • dert etme sen kendini bildikden sonra

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • esnek olabılır sadece yıpranmıstır belkıde ya da senın haberın olmadan daha once bıseyler olmustur

0|0
    0|0
  • Kendi yapamamış sana bahane buluyor. Kesin sonunda nasıl yaptım diye sormuştur :)

0|0
    0|0
    • Yok sormadı :)

• Bir halt yapamadığının farkında yani

• esnek olabilir, bir muayene ol bence

0|0
    0|0
    • Muayenelik bir durum mu bu ?

• Evet olabilir. 2 baş parmak kalınlığında

• normaldir ya, seni bu sebepten yargılamayacak erkeği zor bulursun. seviyorsanız, vazgeçemiyorsanız, doktora gidin. durum açıklığa kavuşsun. benimde başımdan geçti, yanlışlıkla sadece ucu girdi ve kanama oldu yani. kişiye göre değişiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Zarınızın fizyolojik ilerideliğini bilmiyorum ama sevgilinizin zihninde daha ileride olduğu açık... Sözlerinize değil birkaç damlaya güveniyor söylediklerinize göre...

3|0
    0|0
Yükleniyor... ;