Lezbiyen olabilir miyim?

soru açık arkadaşlar erkekler ilgimi çekmiyo arkadaşlarımla falan dolaşırken kızlar aa ne yakışıklı erkekmiş falan diyo bana gayet sıradan geliyo ama güzel bir kız hemen dikkatimi çekiyo oo kıza bak falan diyorum hareketlerim davranışlarım kız gibi tamam ama erkeklere ilgi duymuyorum lezbiyen olabilir miyim acaba

0|1
17

En İyi Erkek Görüşü

• olabılırsın tabıkı. ama bence bır erkeklerle sansını dene. tabı denemıssen ve dusuncen boyleyse bırsey dıyemem. bılıyon netıcede kız kıza ve erkek erkekge ılıskının sonu yok evlenemıyon malum. ben acıkcası lezlerı anlıyorum kızlar guzel yaratıklar sevılmez mı hıc oyle tatlı oyle prusuzsuz sırın dımı:D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• yani hiç ama hiç bir erkek ilgini çekmediyse bu güne kadar amma gerçekte amma nette olsun filmlerde dizilerde ya da ünlüler olsun o zaman lezbiyensin ama az bile olsa ilgini çeken ve beğendiğin erkekler de varsa o zaman biseksülesin...

1|0
    0|0
  • Beğendiğin kızlarla sevişmek istiyor musun ? Oral hayalleri felan kuruyor musun mesela ? Yada tek başına masturbasyon yaptıgında bir kız mı hayal ediyorsun ?

1|0
    0|0
  • eğer gördüğün güzel kızlarla sevişmek ıstıyorsan onların hayallerını kuruyorsan geçmiş ollsun sana dünyanın en güzel zevkinden bundan sonra mahrum kalacaksın.

1|0
    0|0
  • Endiselenme, normalsin

1|0
    0|0
  • bence mahsuru yok :)

0|0
    0|0
  • onu bilmem ama bir sorun va r:D senin biran önce gay p*rno izleyip mast yapaman lazım lez olmak istemiyosan yakışıklı erkeklerede bu yakışıklı diye aklına geçirmelisin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlişkiye girmediğin sürece lezbiyen değilsin. Ama hemcinslerinden hoşlanıyosan, diyecek bir fikrim yok malesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;