Erkeğin cinsellik için kullandığı nasıl belli olur?

Benim sevgilim cinselliğe biraz düşkün bende gözü dışarılara kaymasın diye onun rahatlamasında yardımcı oluyorum bana dokunmasına izin veriyorum vs bu durum beni rahatsız edip çok canımı sıksada katlanıyorum sevdiğimden onunla bu durumu yaşayınca sevgisinden şüphe duyuyorum bir türlü emin olamıyorum acaba kullanılıyormuyum diye?Yani gerçekten seven erkekler sevgililerinden bu tip şeyler beklerlermi bu normalmi düşün düşün kafayı yiyeceğim bu mevzu yüzünden kaç kere ayrılıp barıştık hiç çözemedik o her rahatladığında ona yardım ettiğimde kendimi o*rbu gibi hissediyorum. :( sanki sevgim zarar veriyor bana :(

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• çok haklısın arkadaşım.seven adam asla o harekette bulunmaz ben 4 sene çıktığım kızla 3.cü sene bir buse aldım cinsellik aklıma gelmiyordu.sana değer verip vermediğini en iyi sen anlarsın biz ne desek boş hesiye alıyormu sarılıyormu dertleşiyormu rahatsız olsan üzülüyormu dışarı çıkartıyormu özel günlerini hatırlıyormu ? yoksa yanyana geldiğinizde eli kolu rahat durmuyormu ?

durmuyorsa başından defet gitsin asla ve asla barışma çünki çok dil döker kesin senin yaptğını hiç bir kız yapmaz allah bilir izin versen oracıkta ... yapacak :) saygılar

0|0
    0|1
    • sarılır yeri gelir sadece yanağımdan öper zor zamanımda destek olmaya çalışır özel günleri falan unutmaz ama tek pis huyu var bu cinselliğe düşkünlüğü onu tatmin etmemi istiyor ayrı şehirlerde olduğumuzdan webcamdan telefondan falan bunlarda bana saçma geliyor yakıştıramıyorum kendime istemiyorum onuda kırmak istemiyorum anlamaya çalışıyorum ama..

• çok konuştuk onada açık açık sordum kullanıyormusun diye hiç hazmedemediğimi zorlandığımı biliyor ama işte onada hormonları diretiyor yenik düşüyor bencil davranıp benden fedakarlık bekliyor sevince katlanıyorum ama doldum artık aileme karşı vicdan azabı duyuyorum kendime karşı öyle oda evlenmek istiyor okuduğumdan ben sıcak bakamıyorum malesef sırf bu cinsellik olayı özgürleşsin diye okulu bırakıp acaba evlensemmi diye düşünür oldum

• sakın öyle bir hata yapıp okulu bırakma delirdinmi sen.valla kardeşim diyeceklerim bundan ibaret özetle ailene kendine yakışanı yap konuş anlamıyorsa yol yakınken ayrıl ilerde sende tahrik olabilirsin kendini zevke kaptırıp ilişkiye girersen ne olacak ozamanki depresyonunu düşünemiyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Yazık sana dışarı gider diye bunlar yapılır mı? Bir erkek bir kızı seviyorsa zaten gözü dışarıda olmaz. Gözü dışarıda ise o seni sevmiyordur. seni kullanıyordur. Eğer seni sevmiyorsa her şeyini versen hatta sabaha kadar altına yatsan bu sefer sen oruspusun der gider. Tersine ona hiç birşey vermesydin daha değerli olurdun.

1|0
    0|1
    • İşte en iyi cevap bu

• dışarı giderden ziyade hormonlarından ötürü ona yardımcı olmak istedim onu düşündüm ama zorlanıyor kendimi kötü hissediyorum saçma geliyor belki seviyor ama ben sevmediğini düşünüp soğuyorum bilmiyorum çok karışık duygular içerisindeyim

• Düşünme sen onun hormonlarını sen hakkında o ileride kötü düşünürse seni kim düşünecek.

• Kesinlikle sevgin sana zarar veriyor...

0|0
    0|0
  • ben sana 2 şekilde açıklayacam eyer seninle cinsellik için sana yaklaşıyorsa mutlaka seni aldatıyordur . eğer aldatmadığından eminsen demek ki cinsellik için yaklaşmıyor bu birincisiydi. 2cisi ise seninle konuşurken sadece cinsellikmi konuşuyor seks yapalım öpüşelim falan filanmı senden böyle şeylermi istiyor . eğer senle sürekli cinsellikten konuşmuyorsa demekki cinsellik için yaklaşmıyor. Seni seviyordur muhtamelen ve seninle bişeyler yaşamak istiyordur sürekli istemiyorsa tabi arada bir istiyorsa bu normal burada arkadaşlar bişeyler yazmış ben 3 yıl sonra sadece bir buse aldım demiş. insandan insada değişir herkes aynı değildir. ben şahsen sevgiğim kızla bişeyler yaşamak isterim mesela gezmek eylenmek yeri geldiğinde öpüşmek ...özet olarak eğer süreklii aklı fikri cinsselikse senden bunu istiyorsa uzak dur...

0|0
    0|0
    • biz gün boyu konuşuyoruz yani iletişim kopukluğu yaşanmıyor ayrı şehirlerde olduğumuzdan yok derdi günü o iş değil farklı şeylerde konuşuyoruz zor zamanlarımda yanımda oluyor seviyor gibi duruyor ama hormonları ayaklandımı bana koşması hoş ne olcaksa benle olsun istiyor dışarıya bakmıyor buraya kadar iyi ama tatmin et dediğinde dünyam yıkılıyor zaten beceremiyorumda rezillik anlıcan

• bence mazur gör seni seviyor sadece seninle oyle şeyler yaşamak istiyorsa sorun yoktur muhtamelen o sırada beyine kan gitmediği için belki istemeden söylüyordur

• valla çocuk kullanyır gibi seni ya bence kendini ezdirme güçlü kadın ol ya

0|0
    1|0
  • be arkadaş ya biz erkekler napalım.bitane kızda sevişmek içinmi bulunduralım yanımızda yani.sevgi aşk duyulan birisinden cinsellik beklemeyelimmi yani.bumudur.ondan sonrada erkekler niye aldatıyo oluyoo..

0|1
    0|0
  • gerçekten severse böyle şeyler ister tabii fakat kız istemezse fazla zorlamaz anlayışla karşılar başka türlüsü kullanmak içindir

0|0
    0|0
  • vermedigin zamankı tavırlarından

0|0
    0|0
    • nasıl davranırsa sevmiyor demektir? ayrıca zaten vermek diye bişey yok sadece sürtünme ile bişeyler yaşıyoruz o istiyor ama izin vermeyincede bişey demiyor

• belli sınırlarda kalmak kaydıyla duygularından emnsen tabiki yaşanır iki sevgili arasında cinsellik

0|0
    0|0
  • demişsin ya o. gib hissediyorum diye adam san o muameleyi yapıyorda ondan

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bir erkek olarak sana verebileceğim tasviye böyle birşey yapma. Beni tatmin et ne demek yaa insan sevdiğine böyle dermi :(

Ben 5 yıl çıktığım kız için hatta evleneceğim kız hakkında bir kere olsun böyle düşünmedim. Bende erkeğim sonuçta ama hormonlarıma karşı gelebiliyorum.Sende bir bayansın ve buna karşı gelebiliyorsan oda gelebilir kendini niye kulandırtıyorsun ki :( ONuda geçtim ileride ayrılırsanız eşinin yüzüne nasıl bakacaksın? :/ Bende telefonda falan konuştuğum insan vardı ama ondan her konuşmadan sonra soğuyordum ben öyle biri değildim o çok istiyordu. :(

0|0
    0|0
  • Öyle davrangıbın sürece or.. gib hissedeceksin. sen bir köle değilsin ya da cinselik objesi de değilsin kendini bu kadar düşürme bir erkek olarak söylüyorum bak sana bunları. Eğer gözü dışarıdaysa seninle ne işi var kendini mahvetmene izin verme

1|0
    0|1
    • cinsellik gibi aptal bir durum yüzünden aldatılmak istemiyorum onuda düşünüyorum rahatlama ihtiyacı olduğunu biliyorum yardım ediyorum ama o ruhta biri olmadığımdan çok üzülüyorum sonrasında yıpranıyorum çok zor bir durumdayım :(

• bunu bende biliyorum bu yaşıma kadarda tertemiz yaşadım taki onla tanışıp aşık olana kadar :( gözü kör oluyor insanın o yüzden mutsuzum sürekli sorguluyorum

• O seni sevmiyor sevse gözü bel altında değil alnında olurdu

Kızlar Ne Diyor 3

• Kullandırma kendini,ihtiyaçmııışşş'ın arkasına saklaniyor bu tipler.

Tiksinmiyorsun belli ki,zamanla o sevgi biticek ya da ayrılınca bu yaptıkların aklına gelise n'apıcaksın ?

0|1
    1|0
    • deme öyle kullanıyormudur cidden :( ayrıldık onuda yaşadım ayrılmasamda kötü hissediyorum zaten seven erkek sevgilisiyle cinsellik düşünmezmi yani?

• O düsünsün veya düşünmesin evlenmeden kullandirma kedini

Heleki senden ayrilik korkusu ile hiç yapma,seven seni her türlü sevet zaten emin ol

senden böyle seyleri taleb etmez zatn. Olduki yakinlastiniz bunu seni düşünerek kendini toparlar.yani üzülmene dayanamaz. Zorla yapiyorsun belli ki ve sonra pişman olup kendinden tiksiniyorsun peki bunları yapmana ya da psikollojini alt üst etmene deger mi bu adam ? Değseydi senin bunları hissettigini gözlerinden anlardi.

• seviyorum işte yanlış olduğunu bile bile izin veriyorum kullanmak derken öyle seks değil sevişme babında bişeyler yaşadık en fazla istemediğim hiçbirşeye zorlamıyor beni saygı duyuyor sevdiğini söylüyor ama hormonları devreye girince kendini kaybediyor ona rahatlaması için yardım etmemi falan istiyor bu camdan olsun telefondan olsun ya da yanımdaysa sürtünme yoluyla falan..

• Asla istemediğiniz bir duruma mecbur olmamalısınız. Sizin için katlanmak anlamına geliyorsa, o zaten bundan rahatsızlık duymalıydı. Siz istemedikçe asla ısrar etmemeliydi.

0|0
    0|0
    • evet istemediğim birşeyi zorlamıyor üstelemiyor zaten sadece kırmızı giyen birilerini görünce bile tahrik olup kızarabiliyor böyle hassas fazla düşkün elinde olmadığını söylüyor beni sevdiğini cinsel obje olarak görmediğini falanda söylüyor ama işte bilmiyorum çok seviyorum çokta üzülüyorum

• Boyle erkeklere hic guvenme ve bundan sonrada dokundurma kendine ciddi dusunuyosa evlenir ondan sonra yasar herseyi benim eski sevgilim hep kandiriyodu beni sevdini saniyodum sonra sevemedim diye ayrildi

0|0
    0|0
    • ailemle tanışmak benimle evlenmekte istiyor aslında ama ben okuyorum ailem zor zamanlar geçiriyor tanıştıramıyorum okuduğumndan evliliğe sıcak bakamıyorum beklemesi gerektiğini söylüyorum ayrı şehirlerdeyiz zaten yanyana gelemiyoruz sık sık geldiğimizde samimiyiz ama öyle kullandırma falan yok istemediğim hiçbirşeyde zorlamıyor beni

Yükleniyor... ;