Bekaret ne kaybettirir?

Arkadaşlar size bir sorum var. ben cinsel deneyimi zayıf bir erkeğim. ilk deneyimimi Şu an ki kız arkadaşımla yaşadım. o ise bakire değildi ve sadece 1 kişi ile birlikte olmuştu. fakat bir problem var. ben kız arkadaşımın içindeyken boşalamıyorum. çok uyarılmaktan mı kaynaklanıyor, yoksa genişmi çıkamadım işin içinden. Geniş değil parmağımı soktuğumda çok yi kavrıyor vajinası. Bende gayet kalınım hattta benden tereddüt ediyor çok kalın diye.

Peki ben neden onun içindeyken boşalamıyorum. Çok uzun sürüyor cinsel birlikteliğimiz , abartısız 2 saat gitgel yapıyoum ama yok. bu durum benide çok yoruyor onuda ( o altımda çıldırıyor, uzun sürdüğü için belli bir zamandan sonra sıkılmaya başlıyoruz 1 saati geçince ) eliyle , azıyla boşalabiliyorum ama içindeyken boşalamıyorum. sizce bu neden kaynaklanıyor.

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen psikolojik...

1|0
    0|0
    • nasıl aşıcam ?

• teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için , gerçekten kafam çok karışıktı...

• önemli değil ...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• şu sorun ettıgın seyın kıymetını bıl :)

0|0
    1|0
    • ama kafama takılıyor , nasıl aşıcam

• aşma senın yerınde olmak ısteyen bır cok erkek var mesela ben :) 15 dakıka gıt gel yapsam bosalıyorum değişelim mi :D

Yükleniyor... ;