Evlenemicek miyim ben :(( ?

arkadaşlar ben bakire değilim hiç evlenemicem mi 1 kez oldu ve çok çok pişmanım zorla yptı zaten

Güncellemeler:
ve aranızda bakire olmayıp evlenip mutlu olan var mı ?

0|0
122

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle zorla yaptığına inanmıyorum. kızlar bu yalandan artık vazgeçmeli. zorla yapmış olsa şimdi hapiste olurdu. hayatı sönerdi. kendinizi masumlaştırmak için kullandığınız bu yalan size karşı bir nefret oluşturuyor. bilesin...

esas soruna gelirsek, merak etme ortalıkta bakire kız yok. herkes mecburen bakire olmayan bir kızla evlenecek.

0|1
    1|0
    • gerçekten zorla oldu ben küçüktüm sevgilimde yaşca büyüktü benden zaten bu olaydn sonra ben ayrıldım çünkü aşağladı resmen beni kimseye söyleyemedim ailem dahil bu yüzden hapiste değil

• üzgünüm kızım. sana inanmıyorum. senin gibi çok kız gördüm. yıllarca ağlayıp zırlayıp zorla oldu diye anlatan. er ya da geç zorla olmadığını öğreniyoruz. çok sevimsiz duruyor. kimseye böyle söyleme.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• yorumları okudumda biraz şeyler yazılmış. bu kişiden kişiye göre değişir. eğer kapalı bir aile ortamında yaşıyorsan küçük bir operasyon geçirirsin bakire deliliği tutanlar için hiç birşey anlamaz. ama bence herşey bacak arasındaki bir damla kanla ölçülmemeli. yani evlenecek birini bullursun takma kafana o kadar

1|0
    0|0
  • düşündüğün gibi olsaydı bakire olmayan kimse evlenemezdi.. böyle bir mantık yok.. senile bekire olmadığın için evlenmiyorsa bir erkek.. zaten sen önce ondan uzakdur.. bu kafa kalmadı artık..

2|0
    0|1
  • bence hiç üzülme kafana takma bakire olmaman kişiye göre değişir tabiide benim öyle bir durumum olsa ve seni çok sevmsem bu benim için hiç sorun olmazdı yeterki sende beni sevip karşılığını ver gerisi boş ;) beni arkadaş olarak eklermisin özelden mesaj atıp konuşmak istesem

0|0
    0|0
  • merak etme artık kadınların en az yarısı bakire olmadan evleniyor bu mu kafana taktığın şey ?

0|0
    2|2
  • Zor diyorlar takmayanlar var onunla evlencem diye ama yalan takmayan yok nerdeyse onlarda yapmak için bahane yapıyolar

0|0
    0|0
  • bulurusun bir enayi . BEN EN AZ 10 KIZI BOZMAYI REDDETTİM .

1|3
    6|0
  • bakireliğini kim bozdu ise git onla evlen

şimdi sen saf birini bulup evlenirsin bakire olmadığını anlayıncada küçükken kendim bozmuşum dersin

0|0
    1|0
    • hayır karşımdakini asla kandıramam

• o zaman git bakireliğini kim bozdu ise onla evlen ya da gt şikayetci ol

• erkeklerin çoğu, yani bakire olmadığını öğrenenler tamam kullanır atarız diye düşünecekler ama koca bulman ortama bağlı eğer işin yok ev kızıysan vede aile bu tür şeylere karşıysa ben olsam polise giderdim.

0|0
    0|0
  • çevremde bakire olmayıp da evlenen ve eşleriyle çok mutlu olan çiftler var. yeterki dürüst ol ve ona karşı saygı duy, o da seni çok sevecektir. bakirelik vs bir halt değil.

0|0
    0|0
  • Evlenirsiinn , cogu kisi sorun etmiyor zaten , ama cinsel iliski yasamis biri olur o d a muhtemelen

0|0
    0|0
  • Evlenirsin Daha Önce Birlikte Olduğunu Açıkca Anlatırsan Eşin Olacak Adama Neden DEvlenmeyesin ki

1|0
    0|0
  • evlenirsin...dert etme...

dürüst ol gerçeği anlat...

0|0
    0|0
  • zorla nasıl yaptı ya onu anlayamadım?

0|0
    0|0
  • merak etme illaki dogru insan cikacaktir karsina, sen sadece oldugun gibi görün yeter.

zorla diyorsun, keske ozaman dava falan acsaydin

0|0
    0|0
  • Bakire kız bozan erkek şerefsizdir ben bunu bilir bunu söylerim. Kız azar verirde sen erkek olarak o ilk girişi yapmayacaksın arkadaş. Zaten ciddi değilsen ona göre kız bulup seviş gitsin. Fuckbody diye bir şey var artık.

0|0
    0|0
  • yaaa birak zorla yapmiss missssssssssssss

0|1
    1|0
  • bu senin için bukadar önemlimi.

0|0
    0|0
  • pişmansan ve sen istemeden yapılmamış bişeyse dert etmek bence saçma olur. boşver anlayışla karşılıcak birini bulucaksın

1|0
    0|0
  • ben bakire isterim başkasını bilmem

0|1
    1|0
  • Ne alaka saçmalama

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben zorla olayına inanmıyorum kımse kımseye istemeyerek brseyy yapmaz ya evine gittin yadaa arabasına bindin . gitmeseydin evine . atesle barut yann yana durmaz . sen tavrını koysaydın brsey yapamazdı kaba olucak braz ama sıkılmek istemissin ve sikms bu kadar basıt . yol ortasnda yapmadı adam seni evine goturmustur gitmeseydin cok kızdım :) ciddi dusundugun biri olldumu dırk soyle . boyle boyle de seni seviyosa zaten kabul eder takma kafana .

1|2
    1|0
Yükleniyor... ;