Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?

Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?
Sorulan soru seçeneklerle sınırlı değildir..
  • Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?La Roche Posay Effaclar
    A seç
  • Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?Kiehl's Ultra Facial Cleanser
    B seç
  • Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?Garnier Micellar
    C seç
  • Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
    D seç
  • Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?Yves Saint Laurent Forever Youth Liberator Cleansing Foam
    E seç
  • Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?Garnier Saf ve Temiz Kömürlü Peeling
    F seç
  • Hangi yüz yıkama jelini tercih ederseniz yüzünüz pürüzsüz hoş bir cilde sahip olur?L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Jeli
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
2212

En İyi Kız Görüşleri

• En İyisi: Kiehl's ama
    hayvanlar üzerinde
    deney yaptığından
    tercih etmiyorum.
    Yüz temizleme jellerim
    değişiyor, tek bir marka
    vermem zor ama "Chanel"
    ve "Kora Organics" dünya
    markaları içinde en iyileri, bence.

1|0
    0|0
  • Garnier'i eliyorum. Çoğu ürününden memnun değilim. Loreal'in ürünleriyle de herhangi bir sıkıntım yok, gayet güzel. Fakat La Roche Posay markası apayrı muazzam bir şey. Bu yüzden bunu tek geçerim.

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Hepsi aynı işi görüyor, en uygunu garnier, loreal garnierda beş lira kadar yüksek, diğer üç marka fiyatlarını gereksiz derecede yüksek tutuyor, loreal ve garnier alırım. Nivea ve Nutrujina da güzel ve uygun fiyatıdır.

1|0
    0|0
  • La roche posay ve avene kullanıyordum eskiden. Ama şu an bioderma kullanıyorum. Hangisi en iyi diye sorcak olursan tabikide la roche posay👍🏻

2|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2010
  • Eskiden böyle ürünler yoktu, kadınlarımızın yüzü çirkin miydi? Değildi.
    Sabun ve soğuk su yeterli oluyor.

1|0
    1|0
  • Hiçbiri, Nivea’nın yüz temizleme köpüğünü kullanıyorum.

1|0
    0|0
  • Kiehl’s Ultra Facial Cleanser efsane🧡

1|0
    0|0
  • Hiçbirini denemediğim için ürünler hakkında bir fikrim yok.
    Nivea'nın yüz temizleme köpüğünü kullanıyorum ben.

1|0
    0|0
  • kömürlü peelingi çok övüyorlar daha denemedim

1|0
    0|0
  • La roche posay toleriane

1|0
    0|0
  • Kiehl's

1|0
    0|0
  • Garnie micellar cok iyi tavsiye ederm

1|0
    0|0
  • La Roche Posay Effaclar.

1|0
    0|0
  • Dogaldan yanayim kimyasal denemem

1|0
    0|0
  • Dalin

1|0
    0|0
  • Garnier.

1|0
    0|0
  • Cildim çok hassas olduğu için doktorum ne verdiyse onu kullanıyorum:) ama La Roche u arkadaşlarım kullanıyor tavsiye ediyorlar bana sorarsanız da Noreva en iyisi 😄

1|0
    0|0
  • Garnierrrrr

1|0
    0|0
  • Nivea kullaniom ben kddoldldl

1|0
    0|0
  • Değerli çiçekler aldım ama denemedim. Kiehls ve fresh ler çok güzel ayrıca her zaman clarins gece nemlendiricisi kullanırım.

1|0
    0|0
  • La roche posay effaclar kullanıyorum biraz kurutuyor ama güzel nemlendiricisi olmadan pek bir faydası olmaz ama

1|0
    0|0
  • Kesinlikle D

1|0
    0|0
  • Garnier kömürlü peeling kullanıyorum iyi geliyor diğerlerini kullanmadım tabi kişiye göre değişir

1|0
    0|0
  • Avene

1|0
    0|0
  • Garnier’ın kömürlü peeling’i diyorum çünkü çok övdüler. Henüz denemedim ama ilk fırsatta denerim. 🙂

1|0
    0|0
  • Paris Paris

1|0
    0|0
  • Kiehl's Ultra Facial Cleanser çünkü ismi afilli sanki saçına sürsen saçlarını da uzatacak gibi görünüyor :d

0|0
    0|0
  • Garnier

0|0
    0|0
  • Jeller çok kötü yapıyor bir ara lorealin aldım beğenmedim kuruttu. en güzeli keçi sütü sabunu ben kullanıyorum. ya da clinuqe diye bir sabun var oda güzeldir tahminim.

1|0
    0|0
  • La prairie

1|0
    0|0
  • Garnier micellar gerçekten güzel mi. Ben garnier saf ve temiz seçiyordum bir hayli kullandım

1|0
    0|0
  • Doğal Su 😁

1|0
    0|0
  • Jelle işim yok

1|0
    0|0
  • Gerek yok hiçbirine hepsi masraf boş boş şeyler

1|0
    0|0
Yükleniyor...