Sivilcelerden kurtulmak için kullandığınız herhangi bir doğal yönteminiz var mı?

Sivilcelerden kurtulmak için kullandığınız herhangi bir doğal yönteminiz var mı?
Örneğin; sivilcelerin üzerine tarçın ve limon suyu karışımını sürüp, yanması geçene kadar bekleyip yıkamak. Bunun haricinde bildiğiniz doğal bir yöntem var mı?

0|1
138

En İyi Erkek Görüşleri

• @kalpsiz-melek Elma Sirkesi

Elma sirkesi içindeki doğal asit sebebi ile cilde kişiye hiç bir zarar vermeden zararlı bakterileri öldürmekte sağlıklı yeni nesil bakteri doğurmaktadır. (yeni üretilen bakteriler iyi huyludur) zira şifası vesilesiyle tıp tarihinde senelerdir kullanılmaktadır.

1lt Su Şişesi içerisine 1 su bardağı ELMA Sirkesi
    Ardından Tüm Şişe İçilebilir Su İle Kaplanılıp Çarkalnacak Ne Zaman Müsait Olursan Yüzüne Sür İl Etapta Sirke Kokabilirsin. Bu yüzden Akşam Sürüp Sabah Sıcak Suyla Yıkamanı Tavsiye Ederim. İşe Yarıyor Tescillidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Maya, limon tarçın, limon, kabartma tozu hep denedim L'Oreal in maskeleri hiç biri işe yaramadı

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• En iyi çare bir doktor tarafından tedavi edilmesi. Doğal yöntemler pek işe yaramıyor.

0|0
    0|0
  • Sivilce bandı takıyorum doğal yöntemler işe yaramıyor bende

0|0
    0|0
  • O yontemimin fondöten olmadığı kesin, gerçi sivilcem de yok

0|0
    0|0
  • Garnier

0|0
    1|0
  • En gec 10bucukta uyku. Kurtariyor cildi 🙄

0|0
    0|0
  • Fondöten 😂 saka bir yama kil maskesi camdır

0|0
    0|0
  • Aspirin limon karbonat çok güzel karışım

0|0
    0|0
  • Suanda ilac kullaniyorum

0|0
    0|0
  • Bal zeytinyağı limom süper bişey

0|0
    0|0
  • Ancak ve ancak cildiyeye gidip bir 2 3 tane krem ayri olark yuz temizleme jeli falan verick ve 200 250 tl civari zarar ödemn gerek benim de öyleydi ama allah a sukür gecti hepsi:)))

0|0
    0|0
  • Doğal yöntemler işe yaramıyor tıbbi yöntemler şart

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cildiye doktoruna da görmek gerek gadası

1|0
    0|0
  • Gelmiş geçmiş en iyi yöntem spermdir. Sevgilin varsa ondan bunu rica et. Yüzüne uygularsa mükemmel sonuç alırsın. Ben sevgilime bunu yapıyorum ve kendisi çok memnun.

0|0
    0|0
  • Ben kuaförüm onu pudra ile kolonya yı karıştır yüzünde kurut sonra yıka limonla sil tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Pudra kanser yapmakta

• Ben doğuştan kanserim o zaman sürekli kullanıyorum 16 yıldır bu meslekte öyle bir şey duymadım ( düşüncenize saygı duyarım) inanmayın bu sekil söylentiye

• Bı araştır derim usta bende kullanıyordum komşum vardı o gördü dedi bana. Araştırma yaptım gerçektende öyle

• 8 adet aspırını toz halıne getır eczaneden 100cc etıl alkol al karıstır pamukla sur

0|0
    0|0
  • Yüzünü maden suyu ile yıkamak

0|0
    0|0
  • Cleocin t solusyonu kullan ucuz birde

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...