Beyler yüzünüze cilt bakımı yapıyor musunuz? Yapmıyorsanız neden yapmıyorsunuz?

Erkekler de göz çevresi için kırışıklık karşıtı krem kullanmalı, cildine bakım yapmalı , hatta kulak, burun ve sakalsız yanak bölge kıllarını almalı. Ben birlikte olduğum kişiye bu bakımları muhakkak kendi elimle yaparım.Beyler yüzünüze cilt bakımı yapıyor musunuz? Yapmıyorsanız neden yapmıyorsunuz?

0|2
745

En İyi Kız Görüşü

• Cildim çok hassas o yüzden sadece kil maskesi kullanıyorum

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Bilim adamlarinin arastirmalarina gore en iyi genclestirici krem olarak erkeklerin spermleri kes fedilmis cildi besleyen onu yeniden programlayip hep genc kalmasini sagliyormus evli kadinlarada kocalarindan aldiklari spermi 1 saat yuzunde durcak sekilde maske yapmalari onerilmis inanmassaniz googleden aratin yalan degildir

0|0
    0|0
  • birlikte olduğun adam şanslı bir adam olsa gerek:))
    ben kil maskesi yaptırıyorum her kuaföre gittiğimde ve birde.. yüz temizleme solusyonum var her traştan sonra sürerim

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 43

• Ayda bir berberim ne bulursa sürüyor yüzüme bende karışmıyorum işine bir halta yaradığını söyleyemem 😊

1|0
    0|0
  • Yapıyorum elbette Alovera ile baya da etkili oluyor..

1|0
    0|0
  • Yüz temizleme jeli ile sabah akşam yıkıyorum, göz altlarına badem yağı, yüze zeytin yağı sürüyorum, bepanthen onarıcı krem nemlendirici olarak kullanılabilir.

1|0
    0|0
  • Ara sıra kuaförümde maske yaptırıyorum onun dışında ekstra bişey yapmıyorum ama yüzümde bir kaç tane ben var onları operasyonla aldırmayı düşünüyorum da kararsızım :/

1|0
    0|0
  • Domestosla yıkayıp üzerine cif keremle maske yapıyorum. Taş gibiyim taaaşşşş😂😂😂

1|0
    0|0
  • Acık bazı birşeyler sürüyoğh emme, yüz yogası ve maden suyu inen canlandıreyyoğh😊

1|0
    0|0
  • Keşke benim yakın arkadaşım olsaydın. Ben de yapıyorum. Ama kadın eli daha güzel sonuç verir galiba 😉😎

1|0
    0|0
  • Berberim kulak, burun ve sakalsız yanak bölge kıllarını alıyor. mevsim değişimlerinde kuruma ve pullanmaya karşı krem kullanıyorum.

1|0
    0|0
  • Su, sabun ve traştan sonra after shave. O da yoksa kolonya 😃

2|0
    0|0
  • Yapıyorum hatta bir çok bayandan daha çok yüz bakımı yaparım.. pırıl pırıl yüzüm vardır 👍

1|0
    0|0
  • doğallıktan yana olduğum için vücudumun hiç bir yerine kimyasal şeyleri uygulamadım uygulamamda cildimden de gayet memnunum.

1|0
    0|0
  • vay anasini 😮😅 erkekler pek önem vermiyo sizin kadar o islere berberden berbere

1|0
    0|0
  • bazen kuaförde tra olduğumda bişiler sürüyor ama:))

1|0
    0|0
  • Henüz yapamamı gerektirecek bir durum söz konusu değil..

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum cildim iyi çünkü yağlı değil sivilce vs yok

1|0
    0|0
  • Vakit ve nakit bulamadığımdan ne yazık ki yapamıyorum

0|0
    0|0
  • yaparım genelde kendi elinizle yapmak vay be bereber olduğunuz insan çok sanslı

1|0
    0|0
  • Yapıyorum özel nemlendiricim var , siyah nokta ve yüz matlaştırıcı temizleme jellerim var.

1|0
    0|0
  • Göz etrafındaki kırışıklıklar olmalı bence...

Diğer bakımlarımı yapıyorum...

1|0
    0|0
  • Yapıyorum tabiki.

3|0
    0|0
  • minimal

1|0
    0|0
  • Çirkin erkek yoktur bakımsız erkek vardır 😁

1|0
    0|0
  • Dove sabunla yıkarım

1|0
    0|0
  • Yapıyorum

1|0
    0|0
  • seninle birlikte olmak varmış ozaman :)

1|0
    0|0
  • Şahsen bende yapıyorum maske arada bir şart

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Krem sayiliyor mu😊

1|0
    0|0
  • O kadar naif bir cildim var ki gerek duymuyorum