CİLT BAKIM SIRLARI

Neutrogena

Kıskanılacak cilde sahip kadınların sırrı ne?

Neler neler kullanıyorum beceremiyorum yahu :(
Kıskanılacak cilde sahip kadınların sırrı ne?

1|1
7131

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 71

• Bol su içmek ve kaliteli nemlendirici kullanmak sırrı bence.

1|0
    1|0
  • Sağlıklı beslenme ve doğru bakım

0|0
    0|0
  • Doğal bakım yöntemleri bence

0|0
    0|0
  • Ben de kendimi daha iti hissetmek için makyaj yapayım diyorum. Daha çirkin oluyorum. Biraz cildin tazelensin diye maske yapıyorum ertesi gün sivilce. Böyle kusursuz ciltli birini görünce çok kıskanıyorum ya

3|0
    0|0
  • Çözüm çok basit bende senelerce boş boş uğraştım en pahalı maskeleri de aldım en doğal şeyleri de yaptım tek çözüm zoretanin oldu bir süre psikoloji bozsa da işe yaradı bitti şükür

0|1
    0|0
  • Turk hamami tavsiye ederim ve kese en azindan ayda bir rutin devam ederseniz gercekten sonuclarinin pahali urunlerde olmadigi kadar mukemmel oldugunu goreceksiniz..

0|0
    0|0
  • Bol bol su içiyorum ve yüzüme yatmadan önce rosensin gül suyunu döküyorum başka hiç bir şekilde bakım yapmıyorum cildimin de maşallahı var valla bebek gibi

1|0
    0|0
  • Sağlıklı beslenme
    Haftalık peeling
    Bol bol su iç
    Detoks suları yap
    Ayrica gül suyu ile temizle yüzünü yatmadan önce sabah da uyanınca zeytinyağlı sabunla yika :) (ben bunları yapıyorum )

1|0
    0|0
  • Hiç makyaj yapılmamış cilttir bence ya da gerçekten pahalı olan ürünleri kullanan ve sürekli olarak bakım yapan kadınlardır.

1|4
    0|0
  • Makyaj yapmıyorsun durum vahimse estetik doğal güzellik olurda bu devirde nadir zaten güzeli çirkini ayıramıyoruz ve dış görünüş bu kadar önemli değil takma eğlenmene bak

0|0
    0|0
  • Makyaj vb. Değil.. Organik, bitkisel ürünler kullan farkı gör👍

1|1
    0|0
  • Temiz tutmak çok önemli günde 2 kere jel vs ile yıkayıp bolca nemlendirmek gerekiyor biraz genlerle de alakası var

0|0
    0|0
  • Oncelikle temizlik. Haftalik cilt bakimi ve kaliteli makyaj ürünü kullanimi

0|0
    0|0
  • Sırrım yok yapıyla alakalı. Ama yüz temizliği aşırı önemli yani yağlı bırakmıycaksın. Tonik temizliği ve yüz yıkama baya önemli.

0|0
    0|0
  • İç organlarda sorun varsa hemen ciltde belli eder. Karaciğerinize iyi bakın, bol sıvı (su), peeling ve nemlendirici. En önemlisi aksatmamak.

0|0
    0|0
  • Ben zımpara kullancam yakında sonra da vernikleyeceğim :'(

0|0
    0|0
  • Cildine uygun olanı kullanmak herşeyi surersen zaten işin var

0|0
    1|0
  • Sadece temizlik ve nemlendirici yetiyo cok memnunum cildimden hic maske kullanmam sadece sabun ve nemlendirici dene farkedersin kisa surede

0|0
    0|0
  • Çekirdek ve yağlı yiyeceklerden uzak duruyorlardır 😁

0|1
    0|0
  • Bana hep derler yüzün çok pürüsüzz şöyle güzel böyle güzel. Valla bunun tek çaresi günde 3 litre su içmek. Makyaj yapmamak bol oksijen tüketmek

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir şey kullanmıyorum yüzüm bebek gibi maşallah

0|0
    0|0
  • Bence genetik ya ben kendim bişey yapmam pek ama yine iyi duruyor öyle

0|0
    0|0
  • Etrafımdaki arkadaşlarımdan gördüğüm şu ki ciltlerine bakım yapma adı altında o kadar ürün kullanıyorlar ki ciltleri fazla ürüne tepki veriyor bir süre sonra en iyisi az ve öz şeyler yapmak günlük temizlik, nemlendirme (yağ seviyesine göre tabi herkes her gün nelendirmemeli) ve kesinlikle püf nokta makyajda. Makyaj yapan kim varsa yüzü kötüleşiyor anlık güzellik için asla ömürlük yüzünüzü mahvetmeyin makyaj yapıyorsanız da her akşam derinlemesine temizleyip nemlendirin imkanınız varsa bir gün aralıkla makyajsız durmayı tercih edin ne kadar olabilirse stresten uzak kalmaya çalışın sürekli gülümseyin kendinize iyi bakın :)

0|0
    0|0
  • Su ve elma:) birde düzenli cilt bakımı :))

0|1
    0|0
  • Makyaj yapmamak :)

0|1
    0|0
  • Allah vergisidir.

0|0
    0|0
  • Allah vergisi diğerlerine haksızlık

0|0
    0|0
  • Söylemem

1|1
    0|0
  • düzenli bakım

0|1
    0|0
  • Daha çok genlerle alakalı

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    41

Erkekler Ne Diyor 31

• Güzellik Allah vergisidir onun korumakta temizlikten gelir.

1|4
    0|0
  • Bunlar mı kıskanılacak kadın teni. Benim pürüzsüz tenim bile daha çekici. Fotoğraf isteyenler arkalı önlük kimlik fotoğrafı ile tek sıra olsun.

0|0
    0|0
  • bugün bir akrabama görştüm uzun zamandır gormuyordum 52 yaşında allah belamı versin 35 gösteriyor en fazla şok oldum başkası olsa ınanmam ama çok yakınımız olduğu için biliyorum hıç bir operasyon estetik yok keşeke her kadın oyle bakabılse kendıne biraz sohbet etik sıgara hıç içmiyor glutensiz besleniyormuş ve şuda var parası çok beslenmesne çok dikkat ediyor ve hep mutlu guluyor yanı stres yok içkiyi sormadım ama içki içerken hiç görmedim bırçok şeyide bahçelerinde yetiştiriyorlar organık besleniyorlar

1|0
    0|0
  • Genler. Ve sadece kremler değil. Kolajenler var mesela, bunlar krem olarak pek etkisi olmaz. Sıvı olarakta tüketmek çoook daha etkilidir.

0|0
    0|0
  • Allah vergisi ya da doğal ve günlük bakım ve beslenme olabilir

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar türk değil 😃 siz öyle olamazsınız ki bikerem 😃

0|0
    7|0
    • 7gün

Ne alaka yaaaa abi nefret ediyorum türk kızlarınla alıp veremediğin ne o bakmlı olan kadınlar annesinin karnından öyle çıkmadı birsürü maske felan yapıyorlar özel cilt bakım felan yaptırılorlar böyle bilinçsiz yorum yapmayın şakası bile hoş değil.

• 7gün

Hiiç 😃

• Su içmezler , üstüne bide sigara sonra pastel boya gibi makyaj 😅

1|0
    0|0
  • Sonuç olarak toprak olacak mı?

3|0
    0|0
  • Yaradılış farkı

1|0
    0|0
  • Olmayınca olmuyor boşverin.