Eski sevgiliye yeni yıl mesajı atsam mı sizce?

Mesajlarıma cevap vermeyen eski sevgilime yeni yıl mesajı atsam mı cevap yazar mı sizce? Barışmaya vesile olur mu dersiniz? eski sevgiliye yilbası mesajı atılır mı?
0 0

En İyi Kız Görüşleri

  • At desek olmaz atma desek olmaz mesajlarına cevap vermeyen yılbaşı mesajına da cevap vermez herhalde. Belkide cevap verir bilemeyiz sen içinden ne geliyorsa onu yap senin ne düşündüğün ne yapmak istediğin önemli. Cevap verirse devam edersin.

  • Hayır. Bırak eskide kalsın. Normalde mesajlarına cevap vermeyen, yılbaşında da mesajlarına cevap vermez. Onun mesaj atmasını bekle. Kendini ezik gösterme hiç. Erkeklere fazla yüz verdiğin zaman kendilerini vazgeçilmez sanıyorlar.

En İyi Erkek Görüşleri

  • Boş ver derim. Eski, eskide kalmış. Hiç üstüne gitmeye gerek yok. Hele normalde mesajlarına cevap vermiyorsa, yılbaşında da vermez diye düşünüyorum. Kendi haline bırak.

  • Gururun başladığı yerde aşk biter..

    At bakalım arkadaşım bişi olmaz kırın şu zincirleri. Cevap verirse şanslısın, vermezse boşver. Sen üstüne düşeni yaptın.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

15 12
  • Bence atma. Cunku eger geri atmazsa yikilirsin.

  • çok umursuyor ise o sana atsın

  • mesajlarına cevap vermediği halde aynı üzüntüyü yaşamayı göze alıyorsan at. ama cevap beklemeden at. üzülürsün sonra...

  • bu unutmadığını belli eder

    aklına takılırsın

    bunu istiyorum dersen at:)

  • Ne yaptında ayrıldı senden

  • Şu soruları bile görünce bir kötü olmuyor değilim. 24 yaşındayım 1 kez bile sevgilim olmadı. Aşk sevgi nasıl birşey çözemedim. Bir kızla birşey oluşmaya başlasa bile anlam veremiyorum. Alışmışlık bu sanırım. Eski sevgilim olsa da mesaj atsam..

  • Seviyorsan mesaj at bence

  • Eski sevgliyei yeni yıl mesajı atılmaz canım:)))

  • siz kızlar akıllanmıyacaksınız.

    • haayy agzına sağlıkkkkkk

  • Atma

  • Bırak bu düşünceleri.

  • atma ya mesajlarına cevap bile vermiyormuş .. aaz gururlu ol !

  • sevgili ESKİ ama yıl YENİ olmaz bu iş :)

  • ne atcaksın ya o atsın çok istiyosa.

  • atma sil

  • atma bence...bi mesajla gerı dönmez giden ınsan..

  • icinden geliyosa at

  • eski sevgılıye yenı yıl mesajı atılmaz yenı sevgılıye yenı yıl mesajı atılır gardaş.

  • seni umursamayanı sende umursamasana.. boşver..

  • Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

  • Daha Fazla (7)