+1 yıl

Sevgilim değerimi nasıl anlar? Kıymetimı bilmiyor sanki :/ ?

2 senelik gizli bir ilişkimiz var yani onun ailesi bilmiyor ve kız dogulu. 1 hafta önce benim yüzümden öğrendiler ayrilalim filan dedo sonra ikna ettim onu barıştık ama gerçekten benim hatamdı. Şimdi ise faceye tabletten giriyor diye faceyi açık unutmuş kardeşi annesi öğrenmiş yani kardeşi öğrenmiş gidip annesine söylemiş anneside zaten her zaman geçen haftaki konuyu açar oruspy filan diyomuş kıza erkeksiz yapamaz mısın sen filan diyomuş neyse az önce bana olanları anlattı okul açılınca konuşuruz ara verelim annemin gözüne çok batıyorum herseyi unutsun dedi tabi ben çok sinirlendim aradım birsürü laf ettim bahırdım cagırdım annen evde yokken görebilirsin 2 3 gün olsa beklerim ben seni nolucak şimdi ata vermemiz ne dehisicek dedim zaten olan olmus dedim konusmasak da olur musait olduğunda girersin filab dedi haklısın düşünemedim hep ben düşünüyorum zaten bunları filan dedim düşünme ozaman alla alla dedi bende benim bir hatam yok senin marifetin hersey dedim beni terledin ondan öyle dedim çok korktum babam duyar diye annemler yarın gidicek uzun uzun konusurx dedi dedi ben çon yoruldum ya anlatamam değeri mi nasıl anlar yani hep ben düşünüyorum bunları tamam korktu ama ara versek ne dehisicek ki zaten öğrenmişler :/
Sevgilim değerimi nasıl anlar? Kıymetimı bilmiyor sanki :/ ?
7
3
Görüşünü yaz