Senin kış stiline en çok yakışacak ayakkabı modeli hangisi?

Moda ikonu KScanlar, kış sezonunda da iddiasını konuşturmaya devam ediyor. Kış boyunca vazgeçilmezin olan tarzı seç, sana en uygun ayakkabı önerisiyle stilini tamamlayalım. Önerini kaptıktan sonra herkesle paylaşmayı ve kendi kış stili önerilerini eklemeyi unutma!

• Yırtık jean ve peluş montlu kombinlerimi cool loaferlarla taçlandırdığım, hem maskülen hem şık sokak stili.
    A seç
  • Çiçek desenli montlarımı, hafta sonu rahatlığını her güne taşıyan sneakerlarımla kombinlediğim; sportif retro stil.
    B seç
  • Deri taytlarımın altına giydiğim kürklü deri botlarla içimdeki asiyi ortaya çıkaran “rock star” stili.
    C seç
  • Dantel detaylı elbiselerimi veya kalem eteklerimi feminen bir stilettoyla birleştirdiğim zarif ofis stili.
    D seç
  • Desenli mini eteklerimi şık bootielerim ve uzun hırkalarımla tamamladığım bohem stil.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

14|10
299288
Ayakkabı Modası

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 299

Erkekler Ne Diyor 288

• Bunu beğenip aldım. :):

7|2
    1|4
  • Her gün onlarca adım atan birisi olarak daha çok işlevsel ayağımı yormayacak soğuğa karşı da koruyacak ayakkabıları tercih ediyorum.

0|1
    0|1
  • Benim tarzım genellikle spor oluyor. Günlük hayatta da spor giyinirim. Bu yüzden spor botlar güzel.

0|0
    0|1
  • Kıș için Ben kendime ozel bot yaptiriyorum. Insanlarin kendi kafasina gore yaptigi urune neden alayim ki boylesine zahmetli gunler icin. Ne kadar para verirsen ver. Illaki bir yanini sevmiyorsun. En iyisi kendiniz kafanzda birsey tasarliyip yaptirmak. Cok dar giyen arkadaslara sesleniyorm. Kendinze ozel ince bot yaptirin piyasadakiler cok fazla siritiyor ayakda. Kadinlara fazlasiyla çesit var. Lakin erkeklere yok. herkez biliyordur bunu. En iyisi kendine ozgu bir ayakabi yaptirmak

0|0
    0|0
  • Ben bir salon beyefendisi olarak daha çok klasik ayakkabıları tercih ediyorum. Kış da olsa bu tercihim pek değişmiyor.

0|0
    0|0
  • Mağazaları gez gez bitmiyor abijim.. Çok çeşit var..

0|0
    0|0
  • Takım elbise ve paltomu giyeceğim

0|0
    0|0
  • Bot tabi ki havaya bagli

0|0
    0|0
  • Yazdında spor kışında spor, digerleri anca yoklukda gider

0|0
    0|0
  • Siyah deri bot 🤙🏽

0|0
    0|0
  • Ben genelde spor deri kaplı ayakkabılar tercih ediyorum çünkü günün yarısını arabada geçiriyorum o yüzden dolayı hem sıcak oluyor hemde rahat araba kullanmamı sağlıyor bot ayaklarımı çok fazla sıktığı için tercih meselem deri kaplı spor ayakkabılardan yana oluyor.

0|0
    0|0
  • Herşey kadına.

Nerde erkek ayakkabıları?

0|0
    0|1
  • Yarım convers gibi yanlardan fermuarlu ve tokalı suet deri karısımı ayakkabı mevsımlık kotun altında iyi duruyor.

0|0
    0|0
  • Açıkçası fiyatları görünce tereddüt etmiştim lakin aldığım ayakkabıları 3 senedir giyiyorum ve cidden en ufak bir patlama bile yok, kaliteli marka açıkçası 😊

0|0
    0|0
  • Erkekler için yok mu bu tarz şeyler hep kızlara denk geldim de

0|0
    0|0
  • Güzel modeller

0|0
    0|0
  • sanırım erkekler ayakkabı. giymiyor

0|0
    0|0
  • Spor ayakkabı severim sadece.