Senin kış stiline en çok yakışacak ayakkabı modeli hangisi?

Moda ikonu KScanlar, kış sezonunda da iddiasını konuşturmaya devam ediyor. Kış boyunca vazgeçilmezin olan tarzı seç, sana en uygun ayakkabı önerisiyle stilini tamamlayalım. Önerini kaptıktan sonra herkesle paylaşmayı ve kendi kış stili önerilerini eklemeyi unutma!
  • Senin kış stiline en çok yakışacak ayakkabı modeli hangisi?Yırtık jean ve peluş montlu kombinlerimi cool loaferlarla taçlandırdığım, hem maskülen hem şık sokak stili.
    A seç
  • Senin kış stiline en çok yakışacak ayakkabı modeli hangisi?Çiçek desenli montlarımı, hafta sonu rahatlığını her güne taşıyan sneakerlarımla kombinlediğim; sportif retro stil.
    B seç
  • Senin kış stiline en çok yakışacak ayakkabı modeli hangisi?Deri taytlarımın altına giydiğim kürklü deri botlarla içimdeki asiyi ortaya çıkaran “rock star” stili.
    C seç
  • Senin kış stiline en çok yakışacak ayakkabı modeli hangisi?Dantel detaylı elbiselerimi veya kalem eteklerimi feminen bir stilettoyla birleştirdiğim zarif ofis stili.
    D seç
  • Senin kış stiline en çok yakışacak ayakkabı modeli hangisi?Desenli mini eteklerimi şık bootielerim ve uzun hırkalarımla tamamladığım bohem stil.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

14|14
326312

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 326

• Bohem stilini severim ben. Desenli mini eteklerimi şık bootielerim ve uzun hırkam ile yine çok güzelim. :D

0|3
    0|1
    • Seni artıladım..
      Sen var ya senn.. :) kopyala yapıştır.. Ama zekice..

• Spor ve şık botlara bayılıyorum. Bir de armalı botlar çıkmış gayet cool duruyor. Kot pantolonların üzerine çok yakıştırıyorum.

0|2
    1|2
  • Sportif retro stilimi tamamlayacak ayakkabıyı sayenizde buldum. Çok mutluyum.

0|2
    7|5
  • Genelde etek giydigim icin bootieleri tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Bu ,

üstüne de vintage tarzında naylon kapşonlu ceket

0|0
    0|0
  • Rahatlık şıklıktan önce gelir🙃 sportif stil bana göre

0|0
    0|0
  • Kışın en çok tercih ettiğim ayakkabılar eteklerle ve şortlarla kombinlediğim çizmelerim ya da pantolonlarımın altına en çok yakışan botlarım :)

0|0
    0|0
  • ayy adidas arkasi yesil olana bayiliyorum cok pahali ama y

0|0
    0|1
  • Bohem tarzı severim ama burada tarif edilen şekilde olanı değil.

Elbiselerimi kendim dikerim. Modanın önünde diz çökenlerden değilim.

0|0
    0|0
  • Bunlar 💕

0|0
    0|0
  • Mecburen ofis stili hafta sonunada spor olsun flocuğum antep sankopark magazasindaki calisanlariniz birer ceset bunuda yeri gelmisken soyleyim dedim 😊

0|0
    0|0
  • aslında kesinlikle uzun çizmeler ve botlar favorim hoş duruyorlar :) kahverengi krem rengi gri siyah tonları hoş duruyor ve modası geçmez :)

0|0
    0|0
  • Way arkadas ya erkek halinle. oturup arastirip bu kadar kombin yapmiasin pesmi desem helal mi deswm vay be mi desem bilemedim dogrusu

0|0
    0|1
  • Deri taytlarımın altına giydiğim kürklü deri botlarla içimdeki asiyi ortaya çıkaran “rock star” stili.

0|0
    0|0
  • Kar botu. Ne de olsa Erzurum’da kışın hayat 3G’den ibaret: Gar, Gış, Gıyamet. :)

0|1
    0|0
  • Dantel detaylı elbiselerimi veya kalem eteklerimi feminen bir stilettoyla birleştirdiğim zarif ofis stili. Stilettoya bayılıyorum ben.

1|0
    0|0
  • Kürklü deri botlar favorim. İçi de yumuşacık oluyor ve asla üşümüyorum. :)

0|2
    0|0
  • Ruh halime göre giyinirim, fakat maskülen ve feminen tarzı birlikte kullanmayı daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Bohem stil, dolabım da ki çeşit çeşit eteklerimle hem şık olabilirim hem de rahat, altıma ise güzel topuklu ya da giydiğim eteğe uygun düz bot giyerek tamamlanır😊

0|0
    0|0
  • Deri taytlarimin altina giydigim kurklu deri botlarla icimdeki asiyi ortaya cikaran ''rock star'' stili

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    306

Erkekler Ne Diyor 312

• Bunu beğenip aldım. :):

7|2
    1|4
  • Kıș için Ben kendime ozel bot yaptiriyorum. Insanlarin kendi kafasina gore yaptigi urune neden alayim ki boylesine zahmetli gunler icin. Ne kadar para verirsen ver. Illaki bir yanini sevmiyorsun. En iyisi kendiniz kafanzda birsey tasarliyip yaptirmak. Cok dar giyen arkadaslara sesleniyorm. Kendinze ozel ince bot yaptirin piyasadakiler cok fazla siritiyor ayakda. Kadinlara fazlasiyla çesit var. Lakin erkeklere yok. herkez biliyordur bunu. En iyisi kendine ozgu bir ayakabi yaptirmak

0|0
    0|0
  • Ben genelde spor deri kaplı ayakkabılar tercih ediyorum çünkü günün yarısını arabada geçiriyorum o yüzden dolayı hem sıcak oluyor hemde rahat araba kullanmamı sağlıyor bot ayaklarımı çok fazla sıktığı için tercih meselem deri kaplı spor ayakkabılardan yana oluyor.

0|0
    0|0
  • Ben bir salon beyefendisi olarak daha çok klasik ayakkabıları tercih ediyorum. Kış da olsa bu tercihim pek değişmiyor.

0|0
    0|0
  • Fidan geçen hafta bot aldım. Bildiğin kaymak üzere tasarlanmış. Yolda yürümek imkansız. Bence öncelikle şu botların taban kısımlarına bir çözüm bulmalısınız.

0|0
    0|0
  • Her gün onlarca adım atan birisi olarak daha çok işlevsel ayağımı yormayacak soğuğa karşı da koruyacak ayakkabıları tercih ediyorum.

1|1
    0|1
  • Flo calışanıyım bilgi verebilirim beyendiginiz ayakkabı hakkında

0|0
    0|0
  • Kış aylarında ayakları üşütmeyecek rahat olacak ve klasik tarz elbiselere uyumlu olucak botlar tercih ederim

0|0
    0|0
  • Mağazaları gez gez bitmiyor abijim.. Çok çeşit var..

0|0
    0|0
  • Benim tarzım genellikle spor oluyor. Günlük hayatta da spor giyinirim. Bu yüzden spor botlar güzel.

0|0
    0|1
  • heyt be floma bak kızlarsoruyora sponsor olmuş :D

0|0
    0|0
  • Bence bir kadın her zaman mini etek ya da dar bir pantolon ve topuklu ayakabıyla daha şık, seksi gözüküyor...❤

0|0
    0|0
  • Giyer harley imi bozuk yollarda söve söve çıkarım, erkekleri katmamakla iyi etmişsiniz o kadar düşünmem ne giyicem diye

0|0
    0|0
  • Hocam size denk geldigim iyi oldu. Outdoor botlari cok seviyorum ama pres taban oldugu icin kenarlardan acilmaya ve su almaya basliyor birkac ay sonra. Ne onerirsiniz bana? Dikişli botmu alayım?

0|0
    0|0
  • Açıkçası fiyatları görünce tereddüt etmiştim lakin aldığım ayakkabıları 3 senedir giyiyorum ve cidden en ufak bir patlama bile yok, kaliteli marka açıkçası 😊

0|0
    0|0
  • Neden sadece kadınlara yönelik paylaşım yapılıyor ki?
    Erkekler giyinmiyor mu? İncir yaprağı mı örtüyoruz sanki

0|0
    0|0
  • Şu tarz ayakkabı giyen bir kızdan etkilenmem için görmem yeterli sanırım :)

0|0
    0|0
  • Sadece kadınlara sormanız yeterdi. Bu ne ayrımcılıktır, ayıp, ayıp...

0|0
    0|0
  • Ben daha çok şekilci biriyim. Harley botlardan vazgeçmem. Pek rahat değiller ağırlar. Ama bu da benim tercihim işte.

0|0
    0|0
  • Koyu renk pantolon, paçalarımı da botlarımın içine koyarım, uzun bir palto, kazak ve deri eldiven tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    292
Yükleniyor...